Brick Out

Brick Out dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Bir klasiğin efsanevi yeniden tasavvuru Eniyioyunlar.com'da mevcut. Brick Out oynayın ve onlarca yıldır varlığını sürdüren ve buna benzer çeşitli oyunlar yaratan efsanevi Breakout'un harika oynanışına aşık olun. Brick Out oyununda bir raket kontrol ediyorsunuz ve ekranda düzenlenmiş tuğlalara bir topla vurmanız gerekiyor. Her çarpışmadan sonra tuğlalar darbeye tepki verir ve ekrandan kaldırılır. Seviyeyi kazanmak için, topun raketin arkasına geçmediğinden emin olarak ekrandaki tüm tuğlaları temizlemelisiniz. Ekranda gerçekleşen bu sürekli pinpon, işleri eğlenceli ve heyecanlı kılıyor.

Ve kuralları ilginç şekillerde değiştiren tuğlalardan düşebilecek bazı ilginç eşyaları fırlattığınızda, eğlence gerçekten hızlanmaya başlıyor. Örneğin, raketten zıplamanız gereken başka bir top alabilirsiniz veya raket uzayabilir veya kısalabilir. Kesin olan bir şey var ki, küçük bir değişiklik meydana geldiğinde, işler büyük ölçüde değişir ve uyum sağlamanız gerekir.

Brick Out içindeki grafikler canlı ve renkli. Her çarpışmadan sonra top bile rengini değiştirir. Bunu mutlu müzikle birleştirin, Brick Out kesinlikle memnun edecektir.

Brick Out'i seçtiğinizde bir klasiğin bir versiyonunu Eniyioyunlar.com'da oynayın ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Fareyi sola veya sağa hareket ettirerek raketi kontrol edin. Topu tuğla duvara doğru yönlendirin ve topun raketi geçmediğinden emin olun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Brick Out? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.