Droid-O

Droid-O dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde Droid-O oynarken, güçlü bir uzaylı istilasına karşı Dünya'nın savunucusu olun. Droid-O'da, Dünya'nın sunduğu zengin doğal kaynakları elde etmek için ellerinden gelen her şeyi yapacak olan, sürekli artan uzaylı istilacılar sürüsüne karşı sadece siz ve geminiz var.

Kullandığınız uzay gemisini kontrol etmek kolaydır ve bu hayatta kalmanız için hayati önem taşır, çünkü Droid-O'da sadece düşmanlara ateş etmek zorunda değilsiniz, aynı zamanda onlarla çarpışmadığınızdan da emin olmalısınız. onlara. Sola veya sağa gitmek için geminizi hareket ettirmek istediğiniz yöne sürüklemeniz yeterlidir. Tercihen rakiplerinizden uzakta.

Ne kadar çok oynarsanız, uzaylı saldırısı o kadar şiddetli hale gelir ve zorlu savunma becerileriniz gerçekten nihai teste tabi tutulur. Düşmanlarınızı püskürtmenize yardımcı olmak için, geminize uygulayabileceğiniz, sizi farklı şekillerde güçlendiren, size toplar veya roketler gibi her türlü güçlü silahı vererek veya size aşağıdaki gibi savunma yetenekleri kazandıran çeşitli yararlı iyileştirmelere erişim sağlarsınız. güçlü bir kalkan.

Eniyioyunlar.com üzerinde Droid-O oynadığınızda Dünya'yı yakında yok olmaktan koruyun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Droid-O? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.