Short Life 2

Short Life 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Short Life serisindeki bir sonraki oyunu oynarken maceralarınıza devam edin ve korkunç ve şiddetli bir ölümden kaçının. Short Life 2, alışık olduğunuz oynanışı geri getiriyor, ancak her zamankinden daha fazla tuzak ve tehlikeli durum var.

Bu devam oyununu oynarken Short Life 2'nin geliştiricilerinin ne gibi yeni yaratıcı yollar düşündüklerini görün ve yepyeni seviyelerde ne kadar hayatta kalabileceğinizi görün. Tıpkı selefi gibi, Short Life 2'de de seviyelerde ustalaşmak ve üstesinden geldiğiniz her engelin arasındaki tehlikelerin üstesinden gelmeyi öğrenmek için birkaç kez ölmeyi beklemeniz gerekiyor.

Selefinde olduğu gibi, bir engelle çarpışırsanız bitiş çizgisine olan koşunuz bitmeyebilir, ancak etkinin bazı etkileri olmasını bekleyebilirsiniz. Örneğin, bacaklarınız bazı bıçaklar tarafından kesildiğinde hareket etme şekliniz büyük ölçüde değişir. Ama yine de ayaklarının üzerinde düşünebiliyorsan, seviyeyi bitirebilirsin.

Eniyioyunlar.com'da Short Life 2 oynarken ne gibi yeni sürprizler bulabileceğinizi görün.

short life serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Short Life

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Short Life 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir