Bubble Shooter Online

Bubble Shooter Online dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin top oyunları!

Bu klasik oyun deneyiminde nişanınızı hazırlayın ve Eniyioyunlar.com sitesinde Bubble Shooter Online oyununun keyfini çıkarın. Adından da anlaşılacağı gibi, Bubble Shooter Online oyununda aynı renge sahip en az üç baloncuğu tahtadan çıkarmak için birleştirecek şekilde ateş etmeniz gerekiyor. Ne kadar çok balon kaldırırsanız, puanınız o kadar yüksek olur. Ancak dikkatli bir şekilde ateş etmek tek hedef değildir ve baloncukları tahtadan çıkarmak istemenizin tek nedeni değildir, çünkü her atıştan sonra balon yığını yavaşça ileri doğru hareket eder ve eğer baloncuklar oyun alanının altından noktalı çizgiyi geçerse ekranda, seviyeyi yeniden başlatmanız gerekecek.

Bubble Shooter Online klasik bir baloncuk patlatıcıdır, bu nedenle herhangi bir yeniden düzenlenmiş kural veya bu tür eklemeler göremeseniz de, diğer baloncuk patlatıcılardan zaten tanıdığınız ve sevdiğiniz ve Eniyioyunlar.com'de daha önce keyif almış olabileceğiniz oyun hala burada ve bu tür oyunlardan bir şeyler oynamak istiyorsanız, Bubble Shooter Online sizin için iyi bir seçim. Özellikle balon yığını noktalı çizgi ile gösterilen sınıra yaklaştığında işler gerginleşebilse de, geri adım atabilmek ve daha fazla puan kazanabilmek hala heyecan verici bir deneyim.

Eniyioyunlar.com sitesinde Bubble Shooter Online oynarken yüksek puan alın ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Çekimlerinizin açısını seçmek için fareyi kullanın ve ateş etmek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrana çekim yapmak istediğiniz yönde dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Bubble Shooter Online? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için top oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.