2K Shoot

2K Shoot dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin top oyunları!

Eniyioyunlar.com üzerinde 2K Shoot oynarken matematik becerilerinizi ve reflekslerinizi test edin. Oyun türlerinin bu eğlenceli ve ilginç kombinasyonu ile sayısız saatlerce eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Daha önce Threes veya 2048 oynadıysanız, 2K Shoot kurallarının yarısına zaten aşina olabilirsiniz. Burada amaç, birleştirmek için üzerlerinde aynı numara olan iki baloncuğu birbirine bağlamaktır. Birleştikten sonra balonun üzerindeki sayı artar ve daha sonra bu balon sadece aynı değerdeki sayılarla birleşebilir. Ne kadar çok oynarsanız, hangi baloncukları birleştirmeyi seçtiğiniz konusunda o kadar dikkatli olmanız gerekir ve yüksek puan istiyorsanız oyununuza biraz strateji eklemeniz gerekir.

Ama 2K Shoot'in başka bir yarısı daha var ve bu noktada amacınız ve balon patlatma bilginiz devreye giriyor. Baloncuk atıcıların kurallarına aşina değilseniz, Eniyioyunlar.com sitesinde birkaç tıklamayla çok çeşitli benzer oyunları oynayabileceğinizi bilin. Balon patlatma oyunlarında hafızanızı tazelemek için oyunun amacı aynı türden baloncukları ekranda halihazırda bulunan diğer baloncukların içine fırlatmaktır. Bu, oyunun ilk bölümüyle birlikte gerçekten iyi çalışıyor, dolayısıyla 2K Shoot oyununda aynı numaraya sahip baloncukları hedef alıp onlara doğru ateş etmelisiniz.

Eniyioyunlar.com sitesinde rahatlatıcı bir beceri ve matematik oyununun keyfini çıkarın ve 2K Shoot oynarken yüksek puan almayı hedefleyin.

Nasıl oynanır

Çekimlerinizin açısını seçmek için fareyi kullanın ve ateş etmek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrana vurmak istediğiniz yönde dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi 2K Shoot? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için top oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.