Bubbles & Hungry Dragon

Bubbles & Hungry Dragon dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin top oyunları!

Ejderhaları sever misin? 3'lü eşleştirme oyunlarına ne dersiniz? Bu sorulardan birinin cevabı evet ise, Eniyioyunlar.com sitesinde kesinlikle Bubbles & Hungry Dragon oynamalısınız. Bu oyunda ekrandaki ızgaraya baloncukları vurmanız ve aynı türden en az üç baloncuğun birleşeceği şekilde nişan almanız gerekiyor. Dahası, Bubbles & Hungry Dragon çok oyunculu bir oyundur, yani eğlenceyi başka bir oyuncuyla paylaşabilirsiniz. Bubbles & Hungry Dragon durumunda, diğer oyuncularla da rekabet etmeniz gerekir ve en çok maça sahip olan oyuncu kazanır. Eğlenceli ve rahatlatıcı 3'lü eşleştirme oyunlarına aşina olan herkes heyecan verici bir deneyim yaşayacak ve bu tür oyunların kurallarını henüz bilmiyorsanız, Bubbles & Hungry Dragon bu türe harika bir giriş olabilir.

Bubbles & Hungry Dragon oyununda, buna benzer diğer oyunlar gibi, ekrandaki yığına doğru belirli türden baloncuklar atmanız gerekir. Ancak, diğer nişancı oyunlarının aksine, Bubbles & Hungry Dragon oyununda aynı türden en az üç baloncuk sıralayacak şekilde nişan almalısınız. Ancak bunu yaparak ekrandaki baloncukları yok etmeyi başaracaksınız. Ve ancak ekrandaki baloncuklardan kurtulursanız puan alırsınız ve bir sonraki seviyeye geçersiniz, bu yüzden dikkatli bir şekilde nişan aldığınızdan emin olun.

Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenceli bir 3'lü eşleştirme oyununun keyfini çıkarın ve Bubbles & Hungry Dragon oynarken fantastik ejderhalar diyarına girin.

Nasıl oynanır

Nişan almak için farenin sol düğmesini kullanın ve ateş etmek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, nişan almak için ekrana dokunun ve ateş etmek için parmağınızı bırakın.

Ubisoft serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. Tom Clancy's Shootout
 2. Idle Miner Space Rush
 3. Rabbids Volcano Panic
 4. Stack
 5. For Honor Warriors io
 6. All-Star Blast!
 7. Might & Magic Armies
 8. Balls Race
 9. Assassin's Creed Freerunners
 10. Brawlhalla Grand Slam
 11. TrackMania Blitz
 12. Rabbids Wild Race
 13. Rayman's Incrediballs Dodge

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Bubbles & Hungry Dragon? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için top oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.