Burnin' Rubber Multiplayer

Burnin' Rubber Multiplayer dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin araba oyunları!

Ünlü Burnin' Rubber serisinden başka bir yoğun yarış oyunu olan Burnin' Rubber Multiplayer'te rakiplerinizi havaya uçurun ve onları pisliğin içinde bırakın. Adından da anlaşılacağı gibi, bu sefer diğer insanlara karşı yarışıyorsunuz, ancak araba sürmenin ve oyunun kuralları aynı kalıyor ve anlaşılması kolay, ancak başarması daha zor: temelde birinci sırayı almalısınız, ancak Oyunun sunduğu benzersiz yarış pistlerinde araba sürmek ve manevra yapmak zorunda olmanın yanı sıra, diğer yarışçılardan da kaçmalı ve onlara ateş etmelisiniz. Emrinizde çok çeşitli silahlar var ve her birinin rakipleriniz üzerinde farklı bir etkisi var. Bazıları onları sersemletebilir, diğerleri ise arabalarına yavaşça zarar verebilir.

Elbette, bir yarış oyunu arabalara ihtiyaç duyar ve Burnin' Rubber Multiplayer oyununda, geçmişte Burnin' Rubber serisinden hoşlanan oyuncuların hepsine aşina olduğu 40 araba arasından seçim yapabilirsiniz. Ve zaten bildiğiniz klasik arabalar sadece arabalar değil, aynı zamanda alışkın olduğunuz silahları da donatabilirsiniz. 30'dan fazla silah arasından seçim yapabilirsiniz ve her biri kendi benzersiz yollarında güçlüdür. Roketlerden güçlü makineli tüfeklere kadar üzerinde sürerek hangi silahı istediğinizi seçebilirsiniz. Burnin' Rubber Multiplayer adlı 3 boyutlu şehir, sizin yıkım oyun alanınızdır ve burada hayatta kalmanıza ve aynı zamanda rakiplerinizi yenmenize yardımcı olacak çok sayıda güçlü öğe bulunur. Örneğin, ekstra hız kazanmak için, başka bir yarışçıya yetişmenize veya tehlikeli bir durumdan kaçmanıza yardımcı olabilecek güçlendirme seçeneğinizi etkinleştirebilirsiniz.

Eniyioyunlar.com üzerinde Burnin' Rubber Multiplayer oynadığınızda şiddetli rakiplere karşı yarışın ve tehlikeye doğru ilerleyin ve tehlikeden uzaklaşın.

Nasıl oynanır

Burnin' Rubber Multiplayer, bir oyun kumandası ile oynanabilir veya arabanızı klavye ile kontrol etmeyi seçebilirsiniz. Hızlandırmak veya fren yapmak için ok tuşlarını veya WASD'yi kullanabilirsiniz, nitro yükseltmelerinizi etkinleştirmek için Shift tuşuna basabilirsiniz. Arabanızı hızlı bir şekilde döndürmek istiyorsanız Z tuşuna veya farenin sol tuşuna basabilirsiniz. Birincil silahınızı ateşlemek istiyorsanız, X tuşuna veya farenin sağ düğmesine basabilirsiniz ve ikincil silahlarınız, F veya orta fare düğmesine basarak etkinleştirilir. C tuşuna basarak ateşlenebilen özel bir silah da kullanabilirsiniz.

burnin rubber serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Burnin' Rubber Crash n' Burn
  2. Burnin' Rubber 5 XS

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Burnin' Rubber Multiplayer? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için araba oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir