Butterfly Kyodai HD

Butterfly Kyodai HD dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin mahjong oyunları!

Butterfly Kyodai HD'i seçtiğinizde Eniyioyunlar.com üzerinde klasik bir oyun deneyimini yeniden oynayın. Şimdi HD grafiklerle, Butterfly Kyodai'yi ünlü yapan eşleştirme oyununun keyfini çıkarın. Butterfly Kyodai HD'in amacı, süre dolana kadar mümkün olduğu kadar çok kelebek kanadı eşleştirmek. Bir çift kanat oluşturmak, tahtadan uçup gidecek görkemli bir kelebek yaratacaktır. Bir eşleşme yapmayı başarırsanız, daha fazla zaman eklenir, bu nedenle ne kadar iyi oynarsanız, daha fazla eşleşen çift oluşturmak için emrinizde o kadar fazla zaman olur. Eşleştirdiğiniz kanatların aynı tipte olduğundan emin olmanın yanı sıra, kanatları yalnızca birbirinden en fazla iki dik açı uzaklıkta olmaları durumunda birleştirebileceğiniz için, birbirlerine ne kadar yakın olduklarına da dikkat etmelisiniz.

Ancak endişelenmeyin, çünkü geçici olarak takılıp kalsanız ve eşleşen bir çift bulamasanız bile, emrinizde iki yararlı seçeneğiniz vardır: ilki, tahtayı karıştırma yeteneğidir; kanatları birbirine yaklaştırın ve diğer seçenek, size anında gözünüzden kaçmış olabilecek geçerli bir eşleşme gösterecek olan sihirli değnektir. Tüm maçları kendi başınıza bulsanız da, zaman zaman fazladan yardım isteseniz de kesin olan bir şey var: Orijinal oyunun rahatlatıcı deneyimi Butterfly Kyodai HD'de hâlâ mevcut. Zil sesleri ve diğer hoş seslerle dolu sakinleştirici müziğinden HD grafiklerine kadar Butterfly Kyodai HD, rahatlamanıza yardımcı olacak harika bir oyundur.

Eniyioyunlar.com sitesinde başka bir eğlenceli eşleştirme oyunu oynayın ve Butterfly Kyodai HD ile eğlenin.

Nasıl oynanır

Tahtadan kanatları seçmek için farenin sol düğmesine basın veya bir mobil cihazdan oynuyorsanız ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Butterfly Kyodai HD? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için mahjong oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.