Solitaire Mahjong Juicy

Solitaire Mahjong Juicy dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin mahjong oyunları!

Solitaire Mahjong Juicy'i seçtiğinizde Eniyioyunlar.com sitesinde Karayip fonunda rahatlatıcı Mahjong turları oynayın. Solitaire Mahjong Juicy, stilize edilmiş grafikleri ve neşeli sesleriyle oldukça mutlu bir atmosfer yaratıyor ve Mahjong'un eğlenceli oynanışı da yüzünüzü gülümsetmeye yardımcı olacak. Diğer Mahjong oyunlarında olduğu gibi, Solitaire Mahjong Juicy oyununda da zamanlayıcıya karşı savaşırken üzerinde aynı tasarıma sahip olabildiğince çok taşı eşleştirmeniz gerekir. Solitaire Mahjong Juicy oyunundaki karo tasarımları, kesinlikle ağzınızı sulandıracak her türlü lezzetli meyveyi ve meyve suyunu tasvir ediyor.

Ama mesele sadece eşleşen iki taşın nerede olduğunu bulmak değil, çünkü karoların diğer karolar tarafından engellenmediğinden de emin olmalısınız ve ayrıca bu elemanlar üst üste istiflendiği için aynı seviyede olmaları gerekiyor. Yeterince hızlıysanız, nihai puanınıza daha fazla puan ekleyen bir puan çarpanının avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Solitaire Mahjong Juicy ayrıca olabildiğince çok maç yapmanıza yardımcı olacak bazı yararlı özelliklere sahiptir: ipuçları isteyebilir, tahtayı karıştırabilirsiniz ve oyun ayrıca size her turda kaç maç yapılabileceğini gösterir. Bu, çabalarınızı odaklamanıza yardımcı olabilir.

Eşleşmeleri bulun ve Solitaire Mahjong Juicy oynarken Eniyioyunlar.com sitesinde rahatlayın.

Nasıl oynanır

Eşleştirmek istediğiniz döşemeleri seçmek için farenin sol düğmesini kullanın veya düğmelere basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine bu öğelere dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Solitaire Mahjong Juicy? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için mahjong oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.