Butterfly Shimai

Butterfly Shimai dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zeka oyunları!

Güzel kelebek tasarımları, rahatlatıcı renk şeması ve oynanışıyla Butterfly Shimai, rahatlamanıza ve gevşemenize yardımcı olacak harika bir oyundur. Tek yapmanız gereken aynı türden iki kelebeğin kanadını eşleştirmek ve ardından tahtadan uçup giden heybetli bir kelebeği keyifle izlemek. Butterfly Shimai, kurallarına biraz meydan okuyor, bu yüzden yaptığınız maçların diğer kanatlar tarafından engellenmediğinden emin olmalısınız. Ancak burada bile biraz yardım alabilirsiniz, çünkü kelebekleri serbest bırakma arayışınızda size yardımcı olacak her türlü yararlı öğeyi etkinleştirebilirsiniz.

Karmaşık animasyonları ve grafikleri sayesinde Butterfly Shimai, rahatlamanıza yardımcı olacak harika bir oyundur. Bir zaman sınırı olmasına rağmen, yaptığınız her yeni maç değerli ekstra saniyeler ekler, bu nedenle çiftleri bulmakta ne kadar iyi olursanız, emrinizde o kadar fazla zamanınız olur. Butterfly Shimai gibi bir oyun, rahatlamana yardımcı olmanın yanı sıra sabrını ve hafıza becerilerini geliştirmeye de yardımcı olabilir. Ve zamanınız bittiğinde bir noktaya gelseniz bile, her zaman tekrar deneyebilirsiniz ve aynı eğlenceli oyun kısa süre sonra devam edecektir.

Eniyioyunlar.com sitesinde Butterfly Shimai oynarken rahatlayın ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Kelebek kanatlarını seçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine onlara dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Butterfly Shimai? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zeka oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.