Classic Nonogram

Classic Nonogram dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zeka oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenceli ve renkli bir bulmaca oyununun keyfini çıkarın ve Classic Nonogram sitesini denediğinizde çok sayıda nonogram çözmeye çalışın. Diğer bulmaca oyunları kadar ünlü olmasa da, bu eğlenceli bulmacalar yine de zihninizi zorlayacak ve size güzel bir doz eğlence sunacak. Çoğu bulmaca oyununda olduğu gibi, arkanıza yaslanıp rahatlamak istiyorsanız ve reflekslerinizi gerçekten çok fazla meşgul etmek istemiyorsanız Classic Nonogram harika bir seçim olabilir. Classic Nonogram, her biri farklı zorluk seviyelerinde gruplandırılmış çok sayıda seviyeyle sizi saatlerce eğlendirebilir.

Classic Nonogram'den bir seviye kazanmak için ekrandaki ızgarayı doğru şekilde doldurmanız gerekir. Her seviyenin tamamlanması gereken farklı bir ızgarası vardır ve her biri kendi gereksinimleri ile birlikte gelir. Her sütunun üstünde ve her satırın yanında bir sayı vardır ve bu sayı, kaç boş hücrenin doldurulması gerektiğini gösterir. Her hücre belirli bir satır veya sütunda olduğu için, o sütunun veya satırın kesişimini bir sıralama yaparak hangilerinin doldurulması gerektiğini belirleyebilirsiniz. Örneğin, bir sütunda dört hücre varsa ve dört rakamı onun üzerindeyse, tüm hücrelerin doldurulması gerektiğini hızlı bir şekilde belirleyebilirsiniz. Bir satırın yanında üç varsa, ancak o satırda toplam dört boş hücre varsa, söz konusu sütundan bir hücrenin doldurulacağından emin olabilirsiniz. Bu mantığı uygulayarak, Classic Nonogram'deki tüm seviyeleri tamamlayabilmeniz gerekir. Bir hata yaparsanız, emin olun, çünkü yeniden başlamak zorunda kalmadan önce toplam üç hata yapabilirsiniz. Bir hücreyi doldurmak mı yoksa boş olarak işaretlemek mi istediğinizi seçmek için ekranın alt kısmında bulunan düğmeyi çevirerek bu iki mod arasında geçiş yapmanız gerekir.

Eniyioyunlar.com sitesindeki Classic Nonogram bulmacalarını tamamlayın ve eğlenin!

Nasıl oynanır

Ekrandaki hücreleri ve diğer çeşitli öğeleri seçmek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Classic Nonogram? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zeka oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.