Castle of Magic

Castle of Magic dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin macera oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesindeki Castle of Magic oyununda ünlü bir sihirbazın kılığına girdiğinizde büyülü krallıkları ziyaret edin ve muhteşem canavarları yenin. Burada, Castle of Magic macerasının sizi nereye götürdüğünü görmek istiyorsanız, hain ortamlardan geçmek, tehlikeli düşmanlardan kaçmak ve doğru zamanda saldırmak için engellerin ve boşlukların üzerinden atlamalısınız. Beş farklı diyara seyahat ederek, yolculuğunuz birçok ilginç zorluğun üstesinden geldiğinizi görecek ve uçarak, kayarak, süzülerek ve bir yerden bir yere gitmenin diğer çeşitli modlarına katılarak, Castle of Magic oyununun macerasını görebileceksiniz. son.

Bazı düşmanları yenmek için üzerine atlayabilirken, aynı zamanda birbirinden fantastik silahlara da sahipsiniz. Efsanevi kılıçlardan büyülü asalara kadar Castle of Magic cephaneliği, seviyelerde ilerlemenize yardımcı olacak. Seviyelere dağılmış kutuları yok ederek her türlü yükseltmeyi ve yardımcı öğeleri bulabilirsiniz. Ve yeni silahlar toplamanın yanı sıra, seviyeyi dolduran elmasları da toplayabilirsin.

Eniyioyunlar.com üzerinde Castle of Magic oynadığınızda harika bir yolculuğa çıkın.

Nasıl oynanır

Hareket etmek, zıplamak veya çömelmek için ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanın. Saldırmak için farenin sol tuşuna basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekran düğmelerine dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Castle of Magic? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için macera oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.