Detective Loupe Puzzle

Detective Loupe Puzzle dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin puzzle oyunları!

Dedektif Loupe'un çeşitli gizemleri çözmesine ve bilmeceleri çözerek, gizli nesneleri bularak, farkları tespit ederek ve beyninizi teste tabi tutacak diğer her türlü şeyle sırları ortaya çıkarmasına yardım edin. Detective Loupe Puzzle'de bazen işler başlangıçta göründüğü gibi değildir ve Detective Loupe Puzzle'in heyecan verici dünyasında bol miktarda bulunan gizemlere özenle çözüm bulmaya çalışmak sizin işinizdir.

Her seviyede bol miktarda bulunan çeşitli ipuçlarını bulmak için sabırlı olmanız gerekecek ve detaylara olan dikkatiniz her zaman en yüksek seviyede olmalıdır. Her sahneyi inceledikten sonra bilmeceyi çözebilmelisiniz, ancak alışılmışın dışında düşünmeye hazırlıklı olun, çünkü bazı durumlar olayları göründüğü gibi görmemenizi ve satır aralarını okumanızı gerektirir. Dedektif Loupe'un bu alanda çok fazla deneyimi olduğundan ve bazı ayrıntılar anında ortaya çıktığından ve keskin duyuları durumun böyle olduğunu size bildirdiğinden Detective Loupe Puzzle bazen size ipuçları verebilir. Detective Loupe Puzzle, kimin iğrenç bir suç işlediğini bulmaktan çiftin kim olduğunu tespit etmeye kadar çözmeniz gereken çok sayıda eğlenceli senaryoya sahiptir.

Eniyioyunlar.com sitesinde Detective Loupe Puzzle oynadığınızda çeşitli gizemleri çözün ve Dedektif Loupe'un her vakayı çözmesine yardımcı olun.

Nasıl oynanır

PC'de oynuyorsanız, ipuçlarını ve diğer çeşitli oyun öğelerini seçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Büyüteci kullanmak için sol veya sağ fare düğmesini basılı tutun. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Detective Loupe Puzzle? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için puzzle oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.