Nonogram Jigsaw

Nonogram Jigsaw dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin puzzle oyunları!

Nonogram Jigsaw'i seçtiğinizde, Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenceli ve rahatlatıcı, ancak bazen oldukça zorlayıcı bir bulmaca oyunu sizi bekliyor. Adından da anlaşılacağı gibi, bu oyun, bazı sayılara göre bir ızgaradaki hücreleri doldurmanız veya boş bırakmanız gereken bir nonogram bulmacanın kurallarını takip eder. Bu sayılar, uymanız gereken satır ve sütun kurallarını gösterir ve belirli bir seviyenin koşulunu yerine getirmek için tüm gereksinimleri sağladığınızdan emin olmanız gerekir. Izgara ne kadar büyük olursa, bulmaca o kadar karmaşık olacaktır, ancak aynı zamanda bir seviyeyi bitirip son görüntünün kilidini açtığınızda memnuniyetiniz de artacaktır. Tabii ki, nonogramlar resim mantık bulmacaları olduğundan, bazen hücrelerin hangi görüntüyü gösterebileceğini anlayarak ızgarayı nasıl boyayacağınızı anlayabilirsiniz. Dolayısıyla Nonogram Jigsaw, ek bir bonus olarak çizim becerilerinizi de geliştirebilir.

Bu bulmacaları çözerken zihninizi rahatlatmanın yanı sıra beyninizi de eğitebilir ve zamanla olumlu bilişsel etkiler görebilirsiniz. Ve bazı seviyeler diğerlerinden daha kafa karıştırıcı olabileceğinden Nonogram Jigsaw, takılırsanız size yolu göstermek için kullanabileceğiniz yararlı bir ipucu seçeneğine sahiptir. Yardıma ihtiyacınız olduğunda kullanmaktan korkmayın. Oyunda geçiş yapmanız gereken iki mod vardır, bunlardan birinde doldurulması gereken hücreleri işaretlemeniz gerekecek, diğer modda ise hangi hücrelerin boş bırakılması gerektiğini belirteceksiniz. Sütun veya satırda bir yerine iki sayı varsa, aralarında boş bir hücre bırakmanız gerekir. Bu, başka bir karmaşıklık katmanı ekler, ancak bir kez şeyleri anlamaya başladığınızda, nonogramları çözmek çok daha kolay hale gelecektir. Ve çizdiğiniz o son resmi görmek, zihinsel çabalarınız için büyük bir ödül.

Nonogram Jigsaw oynarken Eniyioyunlar.com sitesinde başka bir eğlenceli bulmaca oyunuyla rahatlayın ve zihninizi eğitin.

Nasıl oynanır

Oyunun öğelerini seçmek, ızgarayla etkileşim kurmak veya iki mod arasında geçiş yapmak için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, fare düğmesini kullanmak yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Nonogram Jigsaw? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için puzzle oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.