Doc Darling Santa Surgery

Doc Darling Santa Surgery dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin doktor oyunları!

Noel hızla yaklaşıyor ve Eniyioyunlar.com, bu bayram sezonunda oynayabileceğiniz pek çok eğlenceli oyun hazırladı. Doc Darling Santa Surgery oyununda Noel Baba'nın başı büyük bir belada ve sizin yardımınıza ihtiyacı var. Noel arifesinde gökyüzünde seyahat ederken, Noel Baba'nın yolunda aniden bir uçak belirir ve bir çarpışmayı önlemek için ren geyiklerini hızla tehlike yolundan uzaklaştırması gerekir, bu manevra kızağın hızla yere doğru düşmesine neden olur. Ne yazık ki bu, Noel Baba'nın da kızaktan kaymasına neden olur. Şans eseri, hediyelerle dolu çuval bu durumda harika bir planör olduğunu kanıtladı, ancak Noel Baba serbest düşen hediyeleri kaybetmek istemediğinden ve çeşitli yardımcılarının onları hazırlamak için harcadıkları tüm sıkı çalışmayı harcamak istemediğinden, dener. elinden geldiğince çoğunu yakalamak için. Noel Baba her zaman çocukların ilgisini ön planda tutar.

Düşen hediyeleri toplamayı başardıktan sonra çantanızı, hepsi içine düzgünce sığacak şekilde düzenlemelisiniz. Noel Baba'nın çantası sınırsız alana sahip özel bir çanta olsa da, doğru hediyelere hızlı bir şekilde erişmek istiyorsanız yine de organize olmanız gerekir. Bu kaza aynı zamanda Noel Baba'yı da yaraladı, bu nedenle sonraki adımlar kesinlikle verilen tüm hasarı onarmak. Doc Darling Santa Surgery, çeşitli mini oyunlarla bu kurtarma sürecini eğlenceli ve etkileşimli adımlara dönüştürür. Hasarı daha iyi değerlendirebilmeniz için Noel Baba'nın sıcacık ceketini çıkarmaktan yaraları dikkatlice temizlemeye kadar, bu küçük oyunlar Noel Baba'yı iyileştirmeyi eğlenceli ve ilginç bir deneyime dönüştürür. Elbette kalıcı bir hasar oluşmadı, ancak Noel arifesinde zaman çok önemlidir, çünkü dünyanın her yerinden çocuklar hediyelerini bekler.

İyileşme süreci oldukça karmaşıktır ve Noel Baba'nın yaralarını biraz ılık, sıcak su ve sabunla temizlemek ve ardından bunu kurutmaktan dalları ve yaprakları vücudundan dikkatlice çıkarmaya kadar önünüzde çok iş var. Ancak eğlenceli, renkli grafikler ve mutlu müzik, deneyimi rahatlatıcı ve heyecan verici bir deneyime dönüştürüyor ve tamamlamanız gereken çeşitli görevlerle birlikte Doc Darling Santa Surgery oyununda hangi benzersiz senaryoların sizi beklediğini görmek için sabırsızlanıyorsunuz.

Eniyioyunlar.com sitesinde Doc Darling Santa Surgery oynadığınızda Noel Baba'nın hediye dağıtma görevine devam etmesine yardımcı olun.

Nasıl oynanır

Oyunla etkileşime geçmek için farenin sol düğmesini kullanın: menü seçeneklerini belirlemekten çeşitli nesneleri sürüklemeye kadar, Doc Darling Santa Surgery fareyle tamamen uyumludur. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, tercih ettiğiniz seçenekleri seçmek için ekrandaki düğmelere dokunabilirsiniz.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Doc Darling Santa Surgery? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için doktor oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.