Falling Lovers

Falling Lovers dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Falling Lovers oyununda iki sevimli yaratığınız var ve göreviniz ikisini de olabildiğince çabuk yakalamaya çalışmak. Düşüyorlar ve yapabileceğiniz tek şey onlarla ilgilendiğinizden emin olmak. Biri olmadan diğeri yaşayamaz, bu yüzden her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlamak için çok dikkat etmelisiniz.

Falling Lovers, dikkatinizi ve tepki sürenizi gerçekten test etmeniz gereken bir oyundur. Takip etmesi harika bir şey ve tam olarak istediğiniz gibi çalıştığını göreceksiniz ve her seviyenin sizi nasıl daha fazla zorladığını görmek için heyecanlanacaksınız. Falling Lovers eğlenceli seviyeler sunarken seviye sıkıntısı da yok.

Falling Lovers, kendinizi sürekli olarak bir bulmacayı daha tamamlamaya çalışırken bulacağınız oyunlardan biridir. Konu yeni zorlukların üstesinden gelmek ve her zaman yeni şeyler denemek için kendilerini meşgul etmek söz konusu olduğunda herkesin oynamak istediği oyunlardan biridir. Falling Lovers ile her yeni seviye, Eniyioyunlar.com'da bulabileceğiniz bir gizem ve yeni bir fırsattır.

Nasıl oynanır

Bir PC'de oynuyorsanız fareyi kullanarak veya bir mobil cihazdaysanız ekrana dokunarak blokları döndürün, böylece karakterin yolu çarpışır. Dikkatli olun ve yolda herhangi bir tehlikeye çarpmayın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Falling Lovers? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.