Fish Story

Fish Story dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin günlük oyunlar!

Fish Story'de maç 3 oyun su altında alınır ve bir kat yeni grafikler, hareketli müzik ve birçok başka iyileştirme ile unutulmaz bir deneyim olduğunu kanıtlayacaktır. Hayatında bir sıçrama yapacağını söyleyebilirsin! Poseidon'la tanışın. Adını duymuş olabilirsiniz, çünkü o her şeye rağmen denizlerin tanrısıdır. Bu büyüleyici macerada rehberiniz olacak.

Ve 700'den fazla seviyeniz olduğunda, yolunuza rehberlik edecek ve size her türlü yardımcı numarayı öğretecek birine ihtiyacınız olacağından emin olabilirsiniz, böylece tüm bu bilgiler arasında boğulmazsınız veya tüm karmaşık bulmacaları çözerken kaybolmazsınız. Mevcut tüm seviyelerin yanı sıra, ekstra jeton ve Güçlendiriciler kazanmak için Günlük Görevleri tamamlayabilir ve ayrıca hazine sandıklarının ve yeni seviyelere açılan kapıların kilidini açmanıza yardımcı olabilecek ekstra yıldızlar kazanmak için Günlük Mücadeleyi oynayabilirsiniz. Unutulmuş korsan hazinelerini toplayacağınız düzenli Hazine İpucu etkinlikleri olduğunu unutmayın.

Fish Story oynarken Eniyioyunlar.com yardımıyla denizleri keşfedin!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Fish Story? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için günlük oyunlar kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.