Five Nights at Freddy's 3

Five Nights at Freddy's 3 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin fnaf oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde bir kez daha Five Nights at Freddy's'in korkunç dünyasına geri dönüyorsunuz. Bu popüler diziden geri dönen karakterler olsa da Five Nights at Freddy's 3 bir hayran oyunudur, bu nedenle bu ünlü animatroniklerle yeni bir deneyim bekleyin. Elbette, beklediğiniz gibi, Five Nights at Freddy's 3 hala bir korku oyunu, bu yüzden kalbinizi hızlandıracak bazı ürkütücü anlara hazır olun. Five Nights at Freddy's 3, atlama korkularından karamsar atmosferine kadar, özellikle bu tür oyunları çok sık oynamıyorsanız, ışıklar açıkken oynayabileceğiniz bir oyundur.

Animatronik Springtrap'e karşı hayatta kalmak için savaşırken, başgösteren tehdide karşı ana silahınız, mekanın etrafına dağılmış kameralardır. Ancak, Springtrap'in dikkatini dağıtmak için restoranın ses sistemlerini de devreye sokabileceğiniz için cephaneliğinizdeki tek araçlar bunlar değil. Her biri için bir soğuma süresi olduğundan, ikisini kullanma arasında geçiş yaptığınızdan emin olun. Neyse ki gerçek tehlike başlamadan önce, genellikle ikinci gece civarında bir ara, Five Nights at Freddy's 3'in arayüzüne ve kontrollerine alışmanız için size biraz zaman tanınıyor. Five Nights at Freddy's serisindeki diğer oyunları oynadıysanız, Five Nights at Freddy's 3'in ilham aldığı sistemlerine ve mekaniklerine kesinlikle aşinasınızdır. Ancak hepsi bu kadar değil, çünkü seriden çok sayıda başka animatronik var, ancak esas olarak Springtrap'i uzak tutmanız gerekiyor, diğerleri ise bir tür baş belası gibi davranıyor.

Eniyioyunlar.com sitesinde oynayarak Five Nights at Freddy's serisindeki korkunç animatroniklere karşı hayatta kalın.

Nasıl oynanır

Oyunun sistemleri ve arayüzü ile etkileşim kurmak için farenin sol tuşunu kullanın.

Five Nights at Freddy's serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Five Nights at Old Toy Factory 2020
  2. FNAF Horror At Home
  3. FNAF Burger
  4. FNAF: Night at the Dentist
  5. Five Nights at Freddys 2
  6. Five Nights at Freddy’s 4
  7. Huggy Wuggy Shooter

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Five Nights at Freddy's 3? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için fnaf oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir