Five Nights at Freddys 2

Five Nights at Freddys 2 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin fnaf oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde Five Nights at Freddys 2'in ürkütücü dünyasına girin ve ışıkların açık olduğundan emin olun. Bir kez daha Five Nights at Freddys 2'deki pizzacıda dolaşan animatroniklere karşı geceyi atlatmak zorundasın ve karanlıkta gizlenen yakın tehlikelerden kurtulmana yardımcı olacak el fenerine ve güvenlik kameralarına sahipsin. Animatronikler sizi ele geçirmek için sabırsızlandıklarından, geceden sağ çıkmak istiyorsanız özellikle dikkatli olmalısınız. Bunun için güvenlik ofisinizin girişlerini çok iyi bildiğinizden emin olmalısınız ve tüm girişleri sürekli gözetlemelisiniz.

Kameraları sürekli izleyerek, Five Nights at Freddy's serisinin ünlü animatroniklerinden her zaman bir adım önde olmanızı sağlarsınız. Elbette Five Nights at Freddys 2, serideki diğer oyunlardan farklı değil ve bir fan oyunu olmasına rağmen, bu serinin bilinen klasik oynanışının tadına varıyorsunuz. Ayrıca Five Nights at Freddy's evrenindeki popüler karakterlerle tanışacaksınız, yani oyunlardan hoşlanıyorsanız, Eniyioyunlar.com sitesinde Five Nights at Freddys 2 oynadığınızda kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Five Nights at Freddys 2, bu seriyi ünlü yapan unsurların birçoğuna sahip olsa da, bu oyunda deneyimleyeceğiniz macera, alışık olduğunuzdan biraz farklı. Ancak işlerin daha az korkutucu olduğunu düşünmeyin. Özellikle dizinin bilinen animatronikleri her zaman biraz korkutucu olacağından. Yüzeyde dostça görünen özellikleriyle, gözlerinin arkasında uğursuz bir şeyin gizlendiğini hissedebilirsiniz.

Eniyioyunlar.com sitesinde biraz korkutucu oyunlar oynayın ve Five Nights at Freddys 2 oynarken Five Nights at Freddy's evreninde bir maceranın tadını çıkarın.

Nasıl oynanır

Oyunun öğeleriyle etkileşim kurmak için fareyi kullanın ve el fenerini açmak için Space tuşuna basın.

Five Nights at Freddy's serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Five Nights at Old Toy Factory 2020
  2. FNAF Horror At Home
  3. FNAF Burger
  4. FNAF: Night at the Dentist
  5. Five Nights at Freddy's 3
  6. Five Nights at Freddy’s 4
  7. Huggy Wuggy Shooter

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Five Nights at Freddys 2? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için fnaf oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir