FNAF: Night at the Dentist

FNAF: Night at the Dentist dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin fnaf oyunları!

Şimdiye kadar deneyimleyeceğiniz en heyecan verici ve maceralı dişçi oyunlarından biri olan FNAF: Night at the Dentist'e hoş geldiniz! Bu destansı yolculukta, ünlü Five Nights at Freddy's oyun serisinin sevilen karakteri Freddy Fazbear'a yardım etmesi gereken yetenekli bir dişçinin yerine geçeceksiniz. Freddy'nin talihsizliği baş gösterdi ve haince bir düşüşün ardından dişlerinin acilen onarılması gerekiyor. Onun göz kamaştırıcı gülümsemesini geri getirmek ve günü kurtarmak size kalmış!

Oyun, her biri diş restorasyon sürecinde farklı bir adıma ayrılmış birden fazla aşamadan geçiyor. Eldivenlerinizi takın ve biraz aksiyona hazırlanın! Bir aşamada, Freddy'nin ağzını mesken tutmuş sinir bozucu yaratıklardan titizlikle temizleyerek, hayatınızın böcek avı görevine başlayacaksınız. Freddy'nin ağız hijyeninin tekrar yoluna girdiğinden emin olarak her tüyler ürpertici tırnağı ortadan kaldırmak için uzmanlığınızı kullanın. Sırada, işlerin teknik tarafını ele alma zamanı. Çevik parmaklarla, Freddy'yi biraz rahatsız eden hatalı kabloları bağlayacaksınız. Gücünü ağzına geri vererek, her şeyin kazadan önceki kadar sorunsuz çalışmasını sağlayın. Zorlukların üstesinden gelirken, sadık hayranlar için ekstra bir heyecan katmanı ekleyen orijinal seriye yapılan zekice selamları fark edeceksiniz. Ama hepsi bu değil! Başka bir adım, Freddy'nin ağız dokularındaki yırtıkları hassas bir şekilde dikerken dikiş atma becerilerinizi test edecek. Kesinlik ve özenle, kırılanları onaracak ve Freddy'nin kendini yeniden bütün hissetmesini sağlayacaksınız. Five Nights at Freddy's evrenine aşinalıklarıyla oyuncuları heyecanlandırmak için tasarlanan, oyun boyunca gizlenen sürprizlere ve sırlara göz kulak olmayı unutmayın.

Daha sonraki bir aşamada, Freddy için yeni dişler yaratma zamanı. Çimentoyu karıştıracak ve Freddy'nin gülüşünü mükemmelliğe uyarlamanıza izin veren özelleştirmeye izin veren bir dizi yedek diş seçeneği arasından seçim yapacaksınız. Freddy'nin eşsiz karakterine uyan mükemmel seti seçin ve onun inci beyazını şık bir şekilde geri yükleyin. Son olarak, işinize son rötuşları yapma zamanı. Cilalama aşamasında, Freddy'nin dişlerini parlatacak ve parlatacak, onların her zamankinden daha parlak bir şekilde parlamasını sağlayacaksınız. Uzman dişçilik becerilerinizin günü kurtardığını ve bu sevilen karaktere neşe getirdiğini bilen Freddy'nin sırıtışı odayı aydınlatırken eserinize hayret edin.

Eniyioyunlar.com sitesinde FNAF: Night at the Dentist oynadığınızda bu heyecan verici dişçilik macerasına atılmaya hazır mısınız? Aletlerinizi hazırlayın, kendinizi zorluklara hazırlayın ve FNAF: Night at the Dentist dünyasına dalın. Orijinal seriye şakacı selamları ve ilgi çekici oynanışıyla bu oyunun oyuncuları büyüleyeceği kesin. Freddy'nin yüzüne bir gülümseme koyalım!

Nasıl oynanır

Matkap kullanmak veya dikiş dikmek gibi dişçi araçlarınızı seçmek ve bunları çalıştırmak için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine bunlara dokunun.

Five Nights at Freddy's serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Five Nights at Old Toy Factory 2020
  2. FNAF Horror At Home
  3. FNAF Burger
  4. Five Nights at Freddy's 3
  5. Five Nights at Freddys 2
  6. Five Nights at Freddy’s 4
  7. Huggy Wuggy Shooter

Benzer oyunlar:

Beğedin mi FNAF: Night at the Dentist? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için fnaf oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.