Huggy Wuggy Shooter

Huggy Wuggy Shooter dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin fnaf oyunları!

Huggy Wuggy Shooter oynarken FNAF evreninin acımasız animatroniklerine karşı hayatta kalın. Şans eseri, bu amansız düşmanlara karşı savaşmak için emrinizde koca bir cephaneliğiniz var; bu, Five Nights at Freddy's oyununu oynarken zaten alışık olabileceğiniz oynanıştan biraz farklı. Bu sefer, size doğru gelen herhangi bir animatronik, size ulaşmak istiyorsa bir kurşun yağmuruyla uğraşmak zorunda. Ancak sizi animatronik tehditlere karşı koruyacak silahlarınız olsa bile Huggy Wuggy Shooter'de korku atmosferi hâlâ var.

Huggy Wuggy Shooter tarafından sağlanan her silah, düşmanlarınızı dağıtmak için farklı bir strateji uygulamanızı ister, ancak bunlar da aynı derecede yıkıcıdır. Aklınızı başınıza aldığınız sürece önünüzdeki düşmanların hiç şansı yok. Gölgelerde gizlenmiş olabilecekleri ayırt etmek için çok fazla odaklanmak gerekir, ancak elinizde bir silah olması, üzerinize atlayabilecek herhangi bir tehdide karşı size biraz rahatlık verebilir. Huggy Wuggy Shooter'teki tehditler, Five Nights at Freddy's oyunlarından hoşlanan herkes için tanıdıktır, bu yüzden bu serinin hayranıysanız gerçekten Huggy Wuggy Shooter'e göz atmalısınız. Ve bu animatroniklere karşı savaşabilmek, hoş bir hız değişikliği olabilir.

Eniyioyunlar.com sitesinde Huggy Wuggy Shooter oynarken silahlarınızı hazırlayın ve Five Nights at Freddy's dünyasındaki animatroniklerle savaşmaya hazırlanın.

Nasıl oynanır

Etrafa bakmak ve nişan almak için fareyi ve oyuncu karakterinizi hareket ettirmek için WASD klavye tuşlarını kullanın. Koşmak için Shift'e, ateş etmek için farenin sol düğmesine ve nişan almak için sağ fare düğmesine basın. Mevcut silahlar arasında geçiş yapmak için fare tekerleğini kullanın. R, silahınızı yeniden dolduracak, bıçakla saldırmak için F'yi, el bombası atmak için G'yi ve bir silahı incelemek için T'yi kullanın.

Five Nights at Freddy's serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Five Nights at Old Toy Factory 2020
  2. FNAF Horror At Home
  3. FNAF Burger
  4. FNAF: Night at the Dentist
  5. Five Nights at Freddy's 3
  6. Five Nights at Freddys 2
  7. Five Nights at Freddy’s 4

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Huggy Wuggy Shooter? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için fnaf oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir