Five Nights at Freddy’s 4

Five Nights at Freddy’s 4 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin fnaf oyunları!

Fenerinizi hazırlayın ve kolayca korkmadığınızdan emin olun çünkü Eniyioyunlar.com, Five Nights at Freddy’s 4 ile size Five Nights at Freddy's evreninde bir kez daha kısa bir yolculuk sunuyor. Bu dünyadaki diğer oyunlar gibi Five Nights at Freddy’s 4 da pek çok korkutucu ve gergin an içeriyor, bu nedenle animatroniklerin üzerinize atlamasına ve en cesur oyuncuları bile korkutabilecek diğer yüksek seslere her zaman hazır olmalısınız. Diğer Five Nights at Freddy's oyunlarından farklı olarak, bu oyunda güvenlik kameralarının karanlığın içine göz atması ve sizi yakalamaya çalışan animatroniklerden biraz uzaklaşması için güvenemezsiniz. Hayır, Five Nights at Freddy’s 4 oyununda tek silahınız bir el feneri ve refleksleriniz.

Five Nights at Freddy’s 4 aksiyonu yatak odanızda geçiyor ve geceyi atlatmanız gerekiyor. Odadan çıkmak zorunda olmamakla birlikte, odanızdan çıkan kapıların arkasına göz atabilirsiniz, ancak karanlıkta herhangi bir ses duyarsanız, kapıyı hızla kapattığınızdan ve o kötülüğü geride bıraktığınızdan emin olun. Dışarıda hangi ürkütücü animatronikin pusuda beklediğini kontrol etmenin yanı sıra, arkanı da kontrol etmeli ve yatakta kaç tane kukla olduğunu görmelisin. Çok fazla birikmeye başlıyorsa, onları korkutup kaçırmak için üzerlerine ışık tuttuğunuzdan emin olun.

Eniyioyunlar.com sitesinde Five Nights at Freddy’s 4 oynadığınızda Five Nights at Freddy's evreninde geçen bir korku oyunu oynayın.

Nasıl oynanır

Oyunla etkileşime geçmek için fareyi kullanın. Arkanıza bakmak için fareyi aşağı doğru itin.

Five Nights at Freddy's serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Five Nights at Old Toy Factory 2020
  2. FNAF Horror At Home
  3. FNAF Burger
  4. FNAF: Night at the Dentist
  5. Five Nights at Freddy's 3
  6. Five Nights at Freddys 2
  7. Huggy Wuggy Shooter

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Five Nights at Freddy’s 4? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için fnaf oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir