Fly THIS!

Fly THIS! dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yönetim oyunları!

Organizasyon becerilerinizi en üst seviyeye çıkaran eğlenceli bir oyun olan Fly BU! ile hava trafik kontrolörü olma hayalinizi gerçekleştirin.

Bir uçak filosunu yönetmek kolay bir iş değildir, ancak sabır ve dikkatli planlama ile zamanla ustalaşmayı öğrenebileceğiniz bir şey haline gelebilir. Yolcularınızı güvenli bir şekilde nakletmek için, gökyüzünde kesişebileceğiniz diğer gelen uçakların yanı sıra diğer tehlikelere karşı her zaman tetikte olmalısınız.

Güvenli bir şekilde uçmanın yanı sıra, yolcuların doğru havalimanlarına ulaştığından da emin olmalısınız. Elbette onları yanlış yere göndermek istemezsiniz! Oyunda ilerledikçe ve bu yeni işinize alıştıkça seviyelerin yavaş yavaş karmaşıklık ve zorluk olarak arttığını göreceksiniz. Ama eğlence her zaman aynı kalır!

Fly BU ile uçuş atın! ve Eniyioyunlar.com!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Fly THIS!? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yönetim oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.