FNF Pizzeria

FNF Pizzeria dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin friday night funkin' oyunları!

Pizza her zaman lezzetlidir ve FNF Pizzeria'da efsanevi Friday Night Funkin' oyununun sevimli karakter kadrosuna lezzetli pizza dilimleri sunarsınız. FNF Pizzeria'da bir pizza restoranının sahibisiniz ve Friday Night Funkin' aşinaysanız, kapınızdan giren müşterileri tanıyacağınızdan emin olabilirsiniz.

FNF Pizzeria'da servis ettiğiniz pizzayı da pişirmeniz gerekiyor, bu nedenle müşterilerinizin sipariş verdiği tarifleri bildiğinizden emin olun. Bazıları diğerlerinden daha sabırlı olacak ve bir siparişi karıştırırsanız veya pizza hazırlamak için çok fazla zaman harcarsanız müşteri çekip gidecek ve zaman ve para kaybedeceksiniz. Ve bir işletme için bunun oldukça dramatik sonuçları olabilir, özellikle de bu tekrar tekrar olursa.

Ancak zamanla pizzaların tariflerini hatırlamaya başladığınızı ve yemek tarifi defterinize bakmak için harcadığınız zamanın azaldığını göreceksiniz. Bu aşamaya girdiğinizde, kârınız kesinlikle artacaktır. Ve kazandığınız para beklediğiniz gibi olmasa bile Friday Night Funkin'in ünlü olduğu harika müziğin keyfine varacaksınız.

Friday Night Funkin' evreninde geçen başka bir eğlenceli oyunu Eniyioyunlar.com'da oynayın.

Nasıl oynanır

Müşterilerinizin hangi pizzayı sipariş ettiğini görün ve o pizzayı hazırlamak için önünüzdeki tablodan doğru malzemeleri seçin. Gerekli malzemeler için hızlı bir referansa ihtiyacınız varsa Yardım menüsünü kullanabilirsiniz.

Friday Night Funkin' serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. FNF Music 3D
 2. Friday Night Funkin vs Big Brother
 3. Friday Night Funkin Noob
 4. Friday Night Funkin': Foned In (Mobile Version)
 5. Friday Night Funkin VS Garcello
 6. Friday Night Funkin'
 7. FNF - Friday Night Funkin' Kissing
 8. Super Friday Night Squid Challenge
 9. Super Friday Night Funkin' vs Minecraft
 10. Friday Night Funkin' Music Notes
 11. Super Friday Night Funki

Benzer oyunlar:

Beğedin mi FNF Pizzeria? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için friday night funkin' oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.