Friday Night Funkin'

Friday Night Funkin' dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin friday night funkin' oyunları!

İlginç karakterler, hemen tanınan sanat tarzı ve sizi koltuğunuzun ucunda tutacak sürükleyici bir hikaye ile heyecan verici ritim oyunu Friday Night Funkin''de eğlenceli parkurların keyfini çıkarın ve becerilerinizi test edin. Friday Night Funkin''in hikayesi birkaç hafta içinde yapılandırılmıştır ve bu süre zarfında pek çok benzersiz karakterle tanışacak ve onlarla her türlü müzikal savaşta düello yapacaksınız. Bu dövüşler zorludur, bu yüzden karşınıza çıkan karakterleri alt etmek istiyorsanız, çalan şarkılarla senkronize olmaya hazır olduğunuzdan emin olun ve doğru zamanda doğru düğmelere basın.

Bu oyun, sayısız oyun geliştiricisine bu büyüleyici evrende başka oyunlar yaratmaları için ilham verdiğinden, Eniyioyunlar.com sitesinde oynadıysanız Friday Night Funkin''daki bazı karakterlere zaten aşina olabilirsiniz. Ve oyunun açık kaynaklı yapısı nedeniyle, bu dünyadan esinlenerek benzer bir oyun yaratmak çok kolaydır.

Friday Night Funkin''in hikayesi çok sevimli ve oyunun sayısız oyuncuyu büyülemesinin nedenlerinden sadece biri. Diğer sebepler ise sanat tarzı ve müziği olabilir. Friday Night Funkin' oyununda göreviniz çok sayıda farklı rakibi yenmektir. Ancak, dünyayı bir zombi istilasından veya benzeri bir şeyden kurtardığınız için onlarla savaşmanız gerektiğini düşünmeyin. Hayır, Friday Night Funkin' oyununda her türlü eğlenceli müzikal düelloya giriyorsunuz çünkü kız arkadaşınızın babasını etkilemek zorundasınız ve kızıyla çıkmaya devam etmek istiyorsanız size koyduğu koşul bu.

Friday Night Funkin' oyununun oynanışını anlamak kolaydır, ancak özellikle ileriki seviyelerde oldukça zorlaşabilir. Şans eseri, Kolay, Orta ve Zor olmak üzere üç farklı zorluk seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Bu, herkesin Friday Night Funkin' keyfini çıkarmasını sağlar. Sadece oyunun güzel ritimlerini dinlemek istiyorsanız, Kolay zorluğu seçtiğinizden emin olun ve keyfini çıkarın. Her biri yansıtmanız gereken benzersiz bir nota kalıbı söylerken, her rakip size farklı bir meydan okuma sunacak. Ekranda beliren okların yönünü eşleştirerek, yavaş yavaş düşmanınızı alt edeceksiniz. Rakipler, her biri benzersiz bir meydan okuma oluşturan farklı kalıplara sahiptir ve bazen aynı anda birden fazla düşmanın kalıplarıyla savaşmanız ve eşleşmeniz bile gerekir. Seçtiğiniz zorluk düzeyine bağlı olarak okların değişen hızlarda hareket ettiğini göz önünde bulundurun ve Friday Night Funkin' oyununun size eğlenceli bir meydan okuma sunabileceğinden emin olabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıdan ekibe bağış yapabilir ve oyunun güncelleme almaya devam etmesini sağlayabilirsiniz. Friday Night Funkin', kaynağını Github'da görüntüleyebileceğiniz açık kaynaklı bir projedir. Oyun, kaynak kodu açık kaynaklı, Github'da bulunan aşağıdaki sürümü kullanıyor. En son sürümü Newgrounds'ta da oynayabilirsiniz.

Eniyioyunlar.com üzerinde oynarken eğlenceli bir ritim oyunu oynayın ve Friday Night Funkin' evreninin tadını çıkarın.

Nasıl oynanır

Ekranda görünen okları eşleştirmek için ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanın.

Friday Night Funkin' serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. FNF Music 3D
 2. Friday Night Funkin vs Big Brother
 3. Friday Night Funkin Noob
 4. Friday Night Funkin': Foned In (Mobile Version)
 5. Friday Night Funkin VS Garcello
 6. FNF Pizzeria
 7. FNF - Friday Night Funkin' Kissing
 8. Super Friday Night Squid Challenge
 9. Super Friday Night Funkin' vs Minecraft
 10. Friday Night Funkin' Music Notes
 11. Super Friday Night Funki

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Friday Night Funkin'? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için friday night funkin' oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir