Friday Night Funkin VS Garcello

Friday Night Funkin VS Garcello dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin friday night funkin' oyunları!

Bazı Friday Night Funkin' şarkılarının ritimlerine dokunmaya hazırsanız, Eniyioyunlar.com sizi korumuştur. Orijinal Friday Night Funkin' oyununu burada oynayabilmenin yanı sıra, bu karakterlere dayalı birçok eğlenceli oyunun da keyfini çıkarabilirsiniz. Bu tür oyunlardan biri, Garcello'nun merkez sahneye çıktığı Friday Night Funkin VS Garcello oyunudur ve düğmelere basma zamanlamasının çok önemli olduğu her türlü müzikal savaşta onunla düello yapmanız gerekir. Eniyioyunlar.com sitesinde keyfini çıkarabileceğiniz diğer tüm Friday Night Funkin' oyunları gibi, burada da zaten aşina olduğunuz aynı sanat tarzına ve müziğe sahipsiniz.

Mod, oyun için yapılmış yeni müziklere sahiptir ve serinin hayranlarının, özellikle de korkak ritimlerin hakim olduğu bu büyüleyici evrene doyamayanların kesinlikle takdir edeceği bir müzik vardır. Friday Night Funkin', açık kaynaklı yapısı, eğlenceli müziği ve oynanışı sayesinde birçok oyun geliştiricisine ilham kaynağı olmuştur ve keyfini çıkarabileceğiniz pek çok mod vardır. Bazılarının yeni müziği var, bazıları sizi yeni karakterlerle tanıştırıyor ve diğerlerinin her türlü başka sürprizi olabilir. Friday Night Funkin VS Garcello, savaşacağınız hem yeni bir karaktere hem de yeni bir müziğe sahip. Oynanış aynı kalıyor ve yine ekranda yavaşça yukarı doğru kayan oklara dikkat etmeli ve boş şekille üst üste geldiklerinde doğru oklara basmalısınız. Bunu yapmak size puan kazandıracak ve ekranın alt kısmındaki çıtayı zafere yaklaştıracaktır. Karakterinizin kafası tamamen çubuğun sol kenarına ulaştığında raundu kazanırsınız.

Eniyioyunlar.com sitesinde Friday Night Funkin VS Garcello oynadığınızda, Friday Night Funkin' dünyasında geçen eğlenceli bir müzik oyunu oynayın.

Mod, atsuover ve Rageminer tarafından yapılmıştır.

Nasıl oynanır

Puan kazanmak için ok tuşlarına doğru zamanda, ekranın üst kısmında karşılık gelen şekillerle örtüştüğünde basın.

Friday Night Funkin' serisinden diğer oyunları oynayın:

 1. FNF Music 3D
 2. Friday Night Funkin vs Big Brother
 3. Friday Night Funkin Noob
 4. Friday Night Funkin': Foned In (Mobile Version)
 5. Friday Night Funkin'
 6. FNF Pizzeria
 7. FNF - Friday Night Funkin' Kissing
 8. Super Friday Night Squid Challenge
 9. Super Friday Night Funkin' vs Minecraft
 10. Friday Night Funkin' Music Notes
 11. Super Friday Night Funki

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Friday Night Funkin VS Garcello? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

 • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için friday night funkin' oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir