Four Colors World Tour Multiplayer

Four Colors World Tour Multiplayer dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kart oyunları!

Four Colors World Tour Multiplayer'i seçtiğinizde, arkadaşlarınızı toplayın veya dünyanın her yerinden insanlarla Eniyioyunlar.com sitesinde heyecan verici bir kart oyunu oynayın. Four Colors World Tour Multiplayer oyununun heyecan verici bir unsuru, kendisine eklenen çok oyunculu unsurdur, böylece bilgisayar tarafından kontrol edilen bir rakibe karşı oynayabilir veya dünyanın başka yerlerinden insanlara karşı oynayabilirsiniz. Eğlenceli ve hatırlaması kolay kuralları, güzel, stilize edilmiş grafikleri ve yüzünüzü gülümsetecek etkileyici animasyonları ile Four Colors World Tour Multiplayer, rahatlamak ve eğlenmek istediğinizde harika bir seçim.

Four Colors World Tour Multiplayer turunu kazanmak için elinizdeki tüm kartları bitiren ilk kişi olmalısınız. Her turda sabit sayıda kart alırsınız ve onlardan kurtulmak için kartlarınızı masadaki desteye koymanız gerekir. Tabii ki, o kadar kolay olsaydı, hiçbir meydan okuma ve eğlence unsuru olmazdı. Uymanız gereken belirli kurallar vardır ve bu, kartlarınızdan birini yalnızca masadaki kartla aynı renge veya aynı değere sahipse koyabilirsiniz. Bu desteye eklenen her yeni kart yerleştirmeniz gerekenleri değiştirebileceğinden, Four Colors World Tour Multiplayer turunun ne kadar dinamik olduğunu yakında keşfedeceksiniz. Buna sizin veya diğer oyuncuların alabileceği çeşitli değiştirici kartları ekleyin ve kazanmak istiyorsanız ne kadar hızlı uyum sağlamanız gerektiğini görün. Bu değiştiriciler, diğer oyuncuları iki veya üç ek kart almaya zorlayan ve sıralarını atlayan kartlar olabileceği gibi, yerleştirmeniz gereken kartın rengini değiştirebilen kartlar da olabilir. Kazananın nihai puanı, diğer oyuncuların sahip olduğu kartların toplam değerine göre belirlenir ve 250 puana ulaşan ilk oyuncu oyunun galibi olur. Her zaman hatırlamanız gereken önemli bir kural, son bir kartınız kaldığında belirtmeniz gerektiğidir, aksi takdirde iki kart alma cezası almanız gerekir.

Eğlenceli ve hızlı oynanışıyla Four Colors World Tour Multiplayer, Eniyioyunlar.com üzerinde oynayabileceğiniz bir başka eğlenceli kart oyunudur.

Nasıl oynanır

Kartları seçmek ve onlarla etkileşime geçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Bir kartınız kaldığında klavyenizdeki 1 tuşuna basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, oyunun öğeleriyle etkileşim kurmak için ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Four Colors World Tour Multiplayer? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kart oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.