Garden Tales 3

Garden Tales 3 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin 3'lü eşleştirme oyunu!

Eniyioyunlar.com üzerinde Garden Tales 3 oynadığınızda büyülü bahçeye bir kez daha adım atın ve bu rahatlatıcı deneyimin tadını çıkarın. Serinin hayranları bu serideki bir oyunu bir kez daha oynamaktan kesinlikle memnun kalacak olsa da, yeni gelenler de bu oyunları gevşemek için bir şeye ihtiyaç duyduğunuzda harika bir seçenek haline getiren şeyin ne olduğunu hemen anlayacaklar. Bu devam filmi, çiçekleri, meyveleri ve mantarları toplamanız ve arkadaş canlısı cüce Willy'ye büyülü bahçeyi en iyi durumda tutması için yardım etmeniz gereken 3000'den fazla seviye içeriyor.

Bu türdeki diğer oyunlar gibi, Garden Tales 3 oyununda da aynı türden en az üç tür öğeyi düz bir çizgide birleştirmeniz gerekir. Bunu yapmayı başardığınızda, tüm bu öğeler tahtadan kaldırılır. Tabii ki, bir hamlede ne kadar çok eşya kaldırırsanız, o kadar çok puan kazanırsınız. Ayrıca, seviyelerin ilerlemek istiyorsanız tamamlamanız gereken özel görevleri olabileceğini unutmayın. Ve ilerledikçe, bu görevler daha da zorlaşabilir. Ayrıca, sahip olduğunuz görevi başarmak için emrinizde sınırlı miktarda hareket de alabilirsiniz. Bu sizi bir sonraki hamlelerinizi çok dikkatli bir şekilde düşünmeniz gereken her türlü duruma sokabilir. Başınız belaya girerse, size yardımcı olması için bazı özel öğeler de kullanabilirsiniz, ancak hiçbir şey iyi bir stratejinin yerini tutamaz.

Eniyioyunlar.com sitesinde başka bir eğlenceli 3'lü eşleştirme oyununun keyfini çıkarın ve bir Garden Tales 3 turu oynayın.

Nasıl oynanır

Oyun öğelerini seçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, seçmek istediğiniz öğede ekrana dokunun.

Garden Tales serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Garden Tales Mahjong
  2. Garden Tales

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Garden Tales 3? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için 3'lü eşleştirme oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.