Neon Guitar

Neon Guitar dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

İkonik müzik oyunu Guitar Hero'ya aşinaysanız, Neon Guitar'in efsanevi oyunun eğlenceli kurallarını yeniden yaratmaya çalıştığını ve istediğiniz zaman İnternet tarayıcınız aracılığıyla size sunduğunu bilmekten memnun olacaksınız. Eniyioyunlar.com üzerinde oynamak istiyorum. Kuralları anlamak basit, ancak ustalaşması oldukça zor, özellikle de Neon Guitar'in her birinin kendine özgü özellikleri ve zorlukları olan birden fazla şarkısı olduğu gerçeğini hesaba katarsanız.

Neon Guitar, her şeyden önce, zamanlamanın arkadaşınız olduğu bir oyundur. Diskler ekranın üstünden düşmeye devam ettiğinden, diskler ekranın altındaki düğmelerle çakıştığında klavyenizde A, S, K veya L tuşlarına basmanız gerekir. İşler telaşlı olabilir, ancak pratik yaparak kısa sürede şarkılarda ustalaşacaksınız.

Eniyioyunlar.com'da bir başka harika müzik oyunu olan Neon Guitar'i deneyin ve iyi eğlenceler.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Neon Guitar? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.