Guess Word

Guess Word dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin kelime oyunları!

Kelime oyunları her zaman çok eğlencelidir çünkü oynarken öğrenebilirsin ve bundan kim hoşlanmaz ki? Guess Word ile Eniyioyunlar.com, turun sonuna kadar tahminde bulunmanızı sağlar ve eğlenceli kurallar geri dönmenizi ve kelime dağarcığınızın gerçekten ne kadar iyi olduğunu görmenizi sağlar. Ve ilk başta zorlanıyorsanız, bazı Guess Word turlarından sonra kesinlikle biraz iyileşme göreceksiniz ve öğrenmenin ne kadar eğlenceli olabileceğini takdir etmeyi öğreneceksiniz.

Guess Word oyununda, adından da anlaşılacağı gibi bir kelime tahmin etmeniz gerekiyor. Bu kelime dört harfli bir kelime, beş harfli bir kelime veya altı harfli bir kelime olabilir. Yapmanız gereken, bu kelime sayısı şartına uyan herhangi bir kelime yazmaktır ve kelimeyi yazdıktan sonra, tahtada o harfin bulunduğu fayansların bir kısmının vurgulanabileceğini göreceksiniz. Vurgu yeşil ise, bu, tahmin etmeniz gereken kelimeden gelen harfin o konumda kalması gerektiği anlamına gelir ve vurgu sarı ise, bu, kelimenin o harfi içerdiği, ancak o belirli noktada olmadığı anlamına gelir. Bu kelimeyi bulmak için yalnızca altı şansınız var ve Enter'a her bastığınızda, en azından başka bir harf veya son kelimedeki uygun yerini bulacağınızı umarsınız.

Elbette takılıp kalırsanız kullanabileceğiniz bir İpucu sistemi var ve başlangıçta bunu kullanabilirsiniz, ancak ne kadar çok oynarsanız, becerileriniz o kadar iyi olur ve bu sistemi daha az ve daha az kullanırsınız. Dahası, yol boyunca kesinlikle birçok yeni kelime öğreneceksiniz.

Guess Word'i seçtiğinizde Eniyioyunlar.com'da kelimelerle başka bir eğlenceli oyun oynayın.

Nasıl oynanır

Guess Word bilgisayarda veya mobil cihazda oynanabilir. Harfleri yazmak için klavyeyi kullanın veya bir PC kullanıyorsanız ekrandan sanal tuşlara fareye basın veya bir mobil cihazda oynuyorsanız sanal klavyeye dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Guess Word? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için kelime oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.