Halloween Chain

Halloween Chain dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zuma oyunları!

Eniyioyunlar.com'da Cadılar Bayramı ruhuna girin ve Halloween Chain oynarken bu sezonun ürkütücü atmosferini kafanızdan atmak için rahatlatıcı bir oyun oynayın. Adından da anlaşılacağı gibi, Halloween Chain, oynamak için hızlı bir oyuna ihtiyaç duyan herkes için artık efsanevi olan, doğru miktarda meydan okuma ve eğlenceli oynanışa sahip klasik Zuma oyunlarının kurallarını ödünç alan bir oyundur. Ve Cadılar Bayramı sezonunda neredeyse sonsuz sayıda ilginç hikaye ve karakter bulunduğundan, Halloween Chain'da bu tür oyunları bu korkunç ortamda tekrar oynayabilirsiniz.

Zuma'nın eğlenceli oynanışına zaten aşina iseniz, Halloween Chain'a başladığınızda kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Henüz kuralları bilmiyorsanız, öğrenmenin kolay olduğundan emin olabilirsiniz, ancak yine de çok eğlencelidir. Bir sonraki seviyeye geçmek ve puan kazanmak için ekranda belirli bir noktaya doğru yavaş yavaş hareket eden zincire farklı renklerde baloncuklar atmanız gerekiyor. Ama zincirde rastgele olamazsın çünkü eğer sadece senin için işleri daha da zorlaştırırsan. Bu hareketli zincirin uzunluğunu azaltmak için aynı renge sahip en az üç baloncuğu birbirine bağlamanız gerekir. Bu, tüm grubu panodan kaldıracak ve işinizi çok kolaylaştıracaktır. Ancak nişan almak çok uzun sürmez, çünkü zincir durmaz ve kısa molalar vermenin tek yolu, baloncuk gruplarını ondan çıkarmaktır.

Halloween Chain oynarken klasik Zuma formülünü Eniyioyunlar.com'da bir Cadılar Bayramı ortamında deneyimleyin.

Nasıl oynanır

PC'de oynuyorsanız, atışlarınızı hedeflemek için fareyi kullanın ve ateş etmek için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, çekimlerinizin gitmesini istediğiniz yerde ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Halloween Chain? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zuma oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.