Going Balls

Going Balls dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Going Balls oyununda bitiş çizgisine yuvarlanarak muazzam hızlara ulaşmanız ve yönünüzü her değiştirmeye karar verdiğinizde iki kez düşünmeniz gerekir. Topu pistten düşmeyecek şekilde dengelemek, Going Balls oyununun yalnızca bir yönüdür, çünkü bitiş çizgisiyle aranızda duran engellerden de kaçtığınızdan emin olmanız gerekir. Şans eseri, yuvarlanan topu kontrol etmek kolaydır ve yapmanız gereken tek şey ona dört ana yönden birinde kısa darbeler vermektir ve hızla yönünüzü bu şekilde hareket ettirirsiniz.

Going Balls, pek çok seviyesi boyunca pek çok zorluk sunar, ancak ne kadar çok oynarsanız o kadar iyi hale gelir ve yolunuza çıkan tehlikelerden kaçarsınız. Ve performansınıza bağlı olarak oyuna biraz çeşitlilik katmak için yeni topların kilidini bile açabilirsiniz. Going Balls oyununda karpuzlardan basketbol toplarına ve diğer birçok ilginç tasarıma kadar pek çok seçenek var.

Oyunun kontrollerini öğrenmesi kolaydır ve her ne kadar işler oldukça yavaş ve kolay başlasa da, sonraki seviyelerin bazılarını tamamlamak oldukça zorlaşabilir ve pistlere dağılmış tehlikelerden kaçınmak giderek daha zor hale gelebilir. ve topun yüksek hızlarını ve benzersiz hareket şeklini hesaba katarsanız, işiniz size kalır.

Eniyioyunlar.com üzerinde Going Balls oynadığınızda bitiş çizgisine doğru uçun.

Nasıl oynanır

Topu hareket ettirmek için ok tuşlarını kullanın veya PC'den oynuyorsanız fareyi kullanarak ekranı kaydırın. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, topu kontrol etmek için parmağınızla ekranı kaydırın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Going Balls? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.