Henry Stickmin Fleeing The Complex

Henry Stickmin Fleeing The Complex dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin henry stickmin!

Klasik Henry Stickmin serisindeki oyunların çoğunda bir şey çalmaya ya da bir binaya girmeye çalışırken görülürken, Henry Stickmin Fleeing The Complex oyununda çok gizli bir tesisten kaçmanız gerekiyor. Ve Henry Stickmin Fleeing The Complex'i gerçekten serinin geri kalanından ayıran şey, çeşitli benzersiz ve tuhaf senaryolarda bir yerine iki karakteri yönlendirme yeteneğine sahip olmanızdır. Muhtemelen tahmin etmiş olabileceğiniz gibi, bu, bu serinin önceki girişlerinde karşılaşmış olabileceğiniz zaten alışılmadık senaryolara yepyeni bir karmaşıklık ve olasılık düzeyi ekler.

Tabii ki, iki karaktere rehberlik etmenin bu serideki bu oyuna ne kadar benzersiz olduğunu düşünürsek, bu, ortaya çıkan potansiyel olaylara çok daha fazla öngörülemezlik katıyor ve önceki girişlerdeki aksiyondan ne bekleyeceğinizi asla bilemeyeceğinizi düşündüyseniz, Henry Stickmin Fleeing The Complex oyununu denediğinizde daha fazla sürprize hazırlanın. İki karakter komik ve ilginç şekillerde etkileşime giriyor ve ilk birkaç denediğinizde kaçamasanız bile, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli şaşırtıcı seçeneklerle çıkış yolculuğu her zaman eğlenceli. Ve verdiğiniz her karar için, bunun her iki karakteri de nasıl etkileyebileceğini düşünmeniz gerekir.

Kaçmaya çalışırken, her biri kendi olay dizisini beraberinde getiren ve sizi sonucunu gerçekten hayal bile edemeyeceğiniz bir yola sürükleyen birçok farklı seçeneği deneyeceksiniz. Henry Stickmin Fleeing The Complex, serinin önceki oyununun tarzında bir tür etkileşimli film gibi oynuyor ve belirli yerlerde aksiyonun hangi yöne gitmesini istediğinizi seçiyorsunuz. Gardiyanlara saldırmayı, arkalarından gizlice geçmeyi, zekanızı veya şiddet kullanmayı ve aradaki her şeyi deneyebilirsiniz.

Eniyioyunlar.com üzerinde Henry Stickmin Fleeing The Complex oynadığınızda tesisten kaçmayı deneyin ve eğlenin!

Nasıl oynanır

Etkileşim kurmak ve seçenekleri belirlemek için farenin sol düğmesini kullanmalısınız. Bir mobil cihazda oynuyorsanız, denemek istediğiniz seçeneğin üzerine ekrana dokunun.

Henry Stickmin serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Henry Stickmin Infiltrating The Airship
  2. Henry Stickmin Stealing The Diamond
  3. Henry Stickmin Breaking The Bank
  4. Henry Stickmin Escaping The Prison

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Henry Stickmin Fleeing The Complex? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için henry stickmin kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir