Heroes of Match 3

Heroes of Match 3 dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin 3'lü eşleştirme oyunu!

Maç 3 evreninin heyecan verici Kahramanları'na hoş geldiniz! Kendinizi tatlı tarihin bu heyecan verici ve güzel dünyasına bırakın. Eğlenceli ortaçağ karakterlerini tanıyın ve atmosferin sizi bu geçmiş çağa taşımasına izin verin. Üçüncü Kral Donuttan'ı yatıştırın ve üç tatlıyı bir çizgide eşleştirerek tahtı yeniden kazanmasına yardımcı olun ve birçok lezzetli kombinasyon oluşturun. Yiğitliğini kanıtlayarak onun krallığının varisi bile olabilirsin. Mütevazı bir öznenin hayatı her zaman macerayla doludur ve Heroes of Match 3, çeşitli bulmacaları ve turnuvaları ile size birçok heyecan verici zorluk sunar.

Günlük görevleri tamamlayarak bonuslar kazanın, arkadaşlarınızla veya dünyanın her yerinden diğer oyuncularla oynayın. Pek çok kahraman ve dramatik hikaye ile sürükleyici hikayenin tadını çıkarın ve göze hoş gelen grafiklerin ve eğlenceli oyunun size sayısız saatlerce eğlence sağlamasına izin verin. Yolda? Sorun yok! Heroes of Match-3, otomatik ilerleme kaydetme özelliğiyle her yerden oynamanıza izin verir. Şimdi ilerle cesur şövalye! Eğleneceksin!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Heroes of Match 3? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için 3'lü eşleştirme oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.