Skydom Reforged

Skydom Reforged dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin 3'lü eşleştirme oyunu!

Skydom Reforged'in büyülü krallığında çok sayıda heyecan verici 3'lü eşleştirme eylemi bekleyebilirsiniz, ancak bu özel 3'lü eşleştirme oyunu, becerilerinizi diğer insan oyunculara karşı test etme seçeneği sunar. Bu şekilde, kimin en iyi olduğuna karar verebilir ve görebilirsiniz. Eşsiz ve ilginç ayarlarla, hepsi muhteşem efektlerle ve eşleştirilmeyi bekleyen pek çok öğeyle yüzlerce seviyede becerilerinizi sergileyebilirsiniz. Skydom Reforged'in kuralları size zaten tanıdık gelebilir, özellikle de Eniyioyunlar.com üzerinde zaten orijinal Skydom'u oynadıysanız veya burada bulabileceğiniz başka bir 3'lü eşleştirme oyunu oynadıysanız. Puan kazanmak ve bölümde ilerlemek için aynı renkteki 3 taşı eşleştirmeniz gerekiyor. Tabii ki, bir seferde üçten fazla eşleşmeyi başarırsanız, ekstra puan alırsınız. Bunu, hepsinin aynı sırada olduğundan emin olarak yaparsınız. Oyuna biraz daha meydan okuma eklemek için Skydom Reforged ayrıca çeşitli başka eğlenceli görevleri de tamamlamanızı sağlıyor.

Ayrıca, tahtada görünebilecek, kazanma şansınızı büyük ölçüde artırabilecek özel öğeler için uyanık olduğunuzdan emin olun. Böyle bir öğe, aynı renkteki diğer parçalarla eşleştirildiğinde, rengi ne olursa olsun düz bir sıradaki parçaları temizleyecek bir mücevherdir. Skydom Reforged hıza odaklanır, bu nedenle olabildiğince hızlı bir şekilde çok puan almak için sahip olduğunuz herhangi bir avantajı kullanabildiğinizden emin olmanız gerekir. Ve diğer oyuncunun ilerleyişini ekranın sol tarafında başka bir ekranda görebildiğiniz gerçeğini hesaba kattığınızda, yapabildiğiniz kadar çok maç yapma gerilimi otomatik olarak yükseliyor.

Eniyioyunlar.com üzerinde Skydom Reforged oynarken Skydom krallığına rahatlatıcı bir yolculuğun keyfini çıkarın.

Nasıl oynanır

Öğeleri seçmek ve yukarı, aşağı, sola veya sağa taşımak için farenin sol düğmesine basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

skydom serisinden diğer oyunları oynayın:

  1. Skydom

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Skydom Reforged? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için 3'lü eşleştirme oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.