Candy Match Saga

Candy Match Saga dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin 3'lü eşleştirme oyunu!

Herkesin kaldırabileceğinden çok daha fazla tatlıya sahip Candy Match Saga, zaman zaman şekerli ikramlardan hoşlanan herkesi memnun edecek bir oyundur. Sadece aç karnına oynamadığınızdan emin olun! Candy Match Saga oyununda amacınız, aynı türden düz çizgili şekerlemeler oluşturmaktır, bu da onları tahtadan kaldıracaktır. Oyunda gerçekten ustalaşmak için hamlelerinizi önceden planlamanız gerekecek, çünkü ortadan kaldırılan unsurlardan kalan boşluklar, hızlı bir şekilde doğrudan yukarıdan gelen tatlılarla değiştirilecektir. Hareketlerinize biraz strateji uygulayarak, tek hamlede büyük miktarda tahta temizleyebilirsiniz.

Şekerleri sola, sağa, yukarı ve aşağı yönlerde hareket ettirebilirsiniz, böylece tahtayı nasıl manipüle edeceğiniz konusunda biraz özgürsünüz. Ayrıca eşleştirilebilecek doğru kümeleri bulmakta oldukça hızlı olmalısınız, çünkü ekranın sol tarafında, tahtayı her temizlemeyi başardığınızda doldurulan bir çubuk vardır, ancak aynı zamanda yavaş yavaş tükenir. Puan kazanmayı başaramaz. Çubuk boşaldığında seviyeyi yeniden başlatmanız gerekir. Ancak, adımlarınızı attığınızda ve masadan kaldırılan devasa tahta yığınlarını gördüğünüzde, bu puanın hızla arttığını göreceksiniz.

Candy Match Saga gibi oyunların, çok fazla zamanınız olmadığı halde kısa bir mola vermek istediğiniz zamanlar için harika bir seçim olduğu bilinmektedir. Basit kuralları ve kolay kontrolleriyle, boş zamanınız olduğunda hızlıca kısa bir tur alıp oynayabilirsiniz. Grafikler renk açısından zengindir ve müzik hareketlidir, bu nedenle gününüzü gerçekten bir doz rahatlama ile doldurabilirler. Ve aktif bir internet bağlantınız olduğu sürece Eniyioyunlar.com'da bunlara istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Candy Match Saga ile Eniyioyunlar.com'da rahatlayın!

Nasıl oynanır

Bir PC kullanıyorsanız, konumlarını değiştirmek için öğelere tıklayın ve sol, sağ, yukarı veya aşağı yönlerde hareket ettirirken sol fare düğmesini basılı tutun. Bir mobil cihazda, bir öğeyi seçmek için ekrana dokunmanız ve onu tahtada hareket ettirmek için herhangi bir yönde sürüklemeniz gerekir.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Candy Match Saga? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için 3'lü eşleştirme oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.