Klondike Classic Solitaire

Klondike Classic Solitaire dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin solitaire oyunu!

Klondike Classic Solitaire, kendine özgü güzel dokunuşları olan harika bir Solitaire çeşididir. Bu oyunun ana amacı, artan takım sırasını takip ederek 4 temeli de doldurmaktır. Ancak, herhangi bir sayıda kartla bu azalan dizileri başka bir yığına taşımanıza izin verilir. İsterseniz yığını yeni bir hücreye de taşıyabilirsiniz.

Oyun sadece serbest hücrelere kral eklemenize izin veriyor, bu yüzden odaklanmanız gereken bir şey. Oynarken, tahtada başka hamle yoksa bir kart çekebilirsiniz. Klondike Classic Solitaire, solitaire deneyimine harika bir yaklaşım getiriyor ve bu harika oyunu tekrar tekrar oynayabilirsiniz. Onu gerçekten eğlenceli yapan da bu ve sonunda ne kadar eğlenceli olabileceğine şaşıracaksınız.

Sadece denemek ve daha iyi bir skor elde etmek için tekrar oynamak mümkündür. Klondike Classic Solitaire, Eniyioyunlar.com'da mevcuttur ve mümkün olan en iyi puanı denemek ve elde etmek için sayısız kez oynayabilirsiniz. Kendiniz deneyin ve deneyime hayran kalacaksınız!

Nasıl oynanır

PC kullanıyorsanız kartları seçmek için fareyi kullanın veya bir mobil cihaz kullanıyorsanız kartları seçmek için ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Klondike Classic Solitaire? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için solitaire oyunu kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.