Knife Master

Knife Master dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Hedefinizi test etmeyi amaçlayan bir oyun olan Knife Master'da bıçak atma yeteneklerinizi güvenli bir alanda test edin! Hedeflere iyi bakın ve vurmanız gereken tüm bıçakları atın.

Oyunun temeli basit olsa da, hedefler hareket etmeye başladıkça ve atışlarınızdan kaçınmak için her türlü şeyi yaptıklarından, hedefleri vurmak gittikçe zorlaşıyor. Ve son derece dikkatli olmalısınız, çünkü kaçırılan bir atış, oyunun bittiği anlamına gelir. Mümkün olduğu kadar çok puan toplamaya çalışırken, zor bir kararla karşı karşıya kalacaksınız: çift puan ve kayıp riski için hedefin merkezini hedefleyin veya güvenli oynayın ve daha az puana sahip olun. Neyse ki Knife Master, Eniyioyunlar.com'da her zaman mevcuttur ve atışlarınızı istediğiniz kadar pratik yapabilirsiniz.

Knife Master oyununda atışlarınızı yapın ve puan toplayın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Knife Master? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.