Light Academia Vs Dark Academia

Light Academia Vs Dark Academia dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin giydirme oyunları!

Light Academia ve Dark Academia estetiği, genç internet kullanıcıları arasında zaten oldukça popülerdir, bu nedenle tanıtıma ihtiyaçları yoktur. Karanlık akademi yoğun ve trajik temalar etrafında dönerken, Dark Academia'nın estetik kız kardeşi Light Academia benzer bir üslup yaklaşımı benimsiyor, bunun yerine şiir ve doğaya odaklanarak daha olumlu temaları benimsemeyi seçiyor. Moda söz konusu olduğunda, hem Dark Academia hem de Light Academia aynı renk paletiyle ancak farklı doygunluk ve nüanslarla gelir. Dark akademi koyu kahveleri, gri ve siyahı kucaklar, bu arada açık akademi daha açık ve daha parlak kahverengi, bej ve pastel çeşitlerine eğilir.

Bu giydirme oyunu size bu yeni estetik için çılgına dönmüş dört sevimli karakter gösteriyor. Gardıroplarına bir göz atın ve iki Light Academia kıyafetini bir araya getirin, ardından arkadaşlarınızı iki Dark Academia kıyafeti ile şaşırtın. Pantolondan eteğe, yüzlerce benzersiz kıyafet yaratmanıza izin verecek çeşitli öğeleri keşfedeceksiniz. Makyaj seviyeleri de fark edilmeyecek. Açık tonlardan koyu tonlara kadar tüm ruj setlerini, yüz pudralarını, maskaraları ve birçok göz farı tasarımını bulacaksınız. Bu giydirme oyununun tadını çıkarın ve günlük kız oyunları dozunuzu bekliyor olacağız!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Light Academia Vs Dark Academia? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için giydirme oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.