Lucky Life

Lucky Life dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Lucky Life'da oyunun sunduğu tehlikeli seviyelerde hayatta kalmak için elinizden geleni yapmalısınız. Şiddetten hoşlanmıyorsanız, o zaman Lucky Life kesinlikle size göre bir oyun değil, çünkü işler oldukça acımasız olabiliyor ve oyuna çok fazla kan karışıyor.

Lucky Life'ın her seviyesinde, hayatınızı sona erdirmek üzere olan çeşitli tuzaklar ve o kadar da tehlikeli görünmeyen şeyler vardır. Ölümcül kimyasallarla dolu sivri uçlardan ve patlayan varillerden mayınlara ve diğer sürprizlere kadar her adım son adımınız olabilir. Lucky Life'daki tek silahınız zekanız ve şansınız.

Bir seviyeyi bitirmek için çömelmeli, zıplamalı veya sadece koşmalı ve bitiş çizgisine ulaşmalısınız. Bazen seviyeyi birkaç kez yeniden başlatmanız gerekeceği gerçeğini kabul etmeniz yeterlidir, bu da tehlikenin nerede olduğunu hatırlamanıza izin verecektir.

Eniyioyunlar.com'da yeteneklerinizi test edin ve Lucky Life'ın ana karakterinin yerinde olmadığınız için kendinizi şanslı sayın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Lucky Life? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir