Mahjong Solitaire

Mahjong Solitaire dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin mahjong oyunları!

Rahatlatıcı oyunların bir listesini yaptığınızda, huzur ve rahatlama içinde birkaç dakika geçirmek istiyorsanız bulabileceğiniz en ikonik oyunlardan biri olan mahjong ve solitaire'i bu listeye ekleyeceğiniz neredeyse kesin. Ancak, Mahjong Solitaire'da olduğu gibi ikisini bir araya getirdiğinizde, elde edeceğiniz kombinasyon sizi saatlerce eğlendirecek bir kombinasyondur çünkü bu iki oyunun oynanabilirliği zamanın testinden geçmiştir.

Mahjong Solitaire'da mahjong kurallarını ve solitaire puanlama sistemini bulacaksınız. Kazanmak için aynı tipteki taşları ikişer ikişer eşleştirmeniz gerekir, ancak yalnızca tahtanın kenarındaki taşları eşleştirebilirsiniz. Maçın skoru, tahtada kalan taşların sayısına göre belirlenir, ancak her bir taş, tıpkı bir kart oyununda olduğu gibi, farklı miktarda puan değerindedir.

Eniyioyunlar.com'da iki klasik oyun deneyimini birleştiren bir karma oyun oynayın ve eğlenin!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Mahjong Solitaire? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için mahjong oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.