Zuma Boom

Zuma Boom dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin zuma oyunları!

Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenceli ve dinlendirici bir deneyimin tadını çıkarın ve Zuma Boom oynarken aynı renkteki üç veya daha fazla toptan bir sıra oluşturun. Topların bitiş çizgisine ulaşmadığından emin olmak için iyi bir nişan almalı, aynı zamanda iyi bir stratejiye sahip olmalısınız, çünkü bir topa her ateş ettiğinizde, hareket eden top yığını başka bir unsur kazanır. Ve yığında farklı yeteneklere sahip toplar göründüğünde stratejik unsurlar da devreye giriyor. Örneğin, ok geriye dönükken topu çıkarmayı başarırsanız, bu, tüm desteyi bitiş çizgisinin tersine hareket ettirecek ve bir sonraki hamlenizi düşünmek ve planlamak için size daha fazla zaman verecektir. Ya da özellikle şanslıysanız, aynı anda birçok topu yok eden bir lazere erişim sağlayabilirsiniz.

Orman ortamı güzel grafiklerle hayat buluyor ve enerjik müzik de Zuma Boom oyununun canlı atmosferine çok şey katıyor. Çoklu seviyeleri boyunca topların yolu değişir ve her biri oyuncuya yeni bir meydan okuma sunar. Ancak kurallar aynı kaldığı için Zuma Boom'in eğlenceli seviyelerinde ilerledikçe daha iyi olacaksınız. Ayrıca, ekstra bir zorluk seviyesi eklemek istiyorsanız, mümkün olduğu kadar çok yıldız toplamaya çalışabilirsiniz. Bunlar her seviyenin sonunda verilir ve ne kadar iyi oynarsanız o kadar çok yıldız alırsınız.

Eniyioyunlar.com sitesinde eğlenceli ve heyecan verici bir oyun oynayın ve Zuma Boom oyununun tüm seviyelerini tamamlayın.

Nasıl oynanır

Topun yönünü değiştirmek için fareyi sola ve sağa hareket ettirin. Topları vurmak için farenin sol tuşuna basın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, ekrana dokunun ve parmağınızı atış yapmak istediğiniz yöne doğru hareket ettirin ve topu atmak için bırakın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Zuma Boom? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için zuma oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.