Merge & Decor

Merge & Decor dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin puzzle oyunları!

Merge & Decor'i seçtiğinizde, Eniyioyunlar.com sitesinde her türlü ev eşyasıyla eğlenceli bir bulmaca oyunu oynayın. Bu oyunda göreviniz tahtayı taramak ve aynı türdeki öğeleri birleştirmektir. Onları bulduğunuzda, bu öğeler yalnızca benzer bir öğeyle birleştirilebilen yeni bir şeye dönüşecektir. İşler kolay başlar, ancak bir süre sonra öğeleri birleştirmek oldukça karmaşık hale gelebilir ve kısa süre sonra kendinizi içinde gördüğünüz bazı durumlarla başınızı kaşıdığınızı göreceksiniz. Neyse ki tahtada özel efektleri olan öğeler de var. çiftleri bulmakta sorun yaşadığınızda sizi beladan kurtarabilecek, başkalarını doğurabilen öğeler gibi diğer öğelerde.

Merge & Decor içinde ne kadar çok öğe keşfederseniz, o kadar çok oyun alanının kilidini açarsınız. Bu oldukça patlayıcı bir süreçtir ve daha önce kilitli olan tahta parçaları muhteşem bir şekilde patlayarak yerlerine yeni eşyaların yerleştirilmesine yol açar. Yavaş yavaş, gittikçe daha fazla öğeyle yönetmeye başladıkça, tahta boyutu artar ve birkaç turdan sonra tüm tahtanın kilidi açılır, bu da size oynamak için daha fazla alan ve aynı zamanda daha fazla zorluk verir, çünkü tüm bunları hesaba katmanız gerekir. ekstra olanaklar. Neyse ki Merge & Decor'in atmosferi oldukça iyimser, bu da oyunu oldukça rahatlatıcı kılıyor.

Merge & Decor oynarken hafızanızı test edin ve Eniyioyunlar.com sitesinde rahatlatıcı bir deneyimin tadını çıkarın.

Nasıl oynanır

Pano öğelerini seçmek için farenin sol düğmesini kullanın. Bir mobil cihazdan oynuyorsanız, bunun yerine ekrana dokunun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Merge & Decor? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için puzzle oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.