Neon War

Neon War dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin atari oyunları!

Neon War, geminize doğru gelen sonsuz gibi görünen düşman sürüsüne karşı hayatta kalmanız gereken eğlenceli bir oyundur. Becerilerinizin yanı sıra oyun tarzınıza uyan doğru yükseltmeleri bulmanın bir kombinasyonu sayesinde, yüksek bir puan kazanabilir ve amansız saldırılara karşı mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalabilirsiniz. Neon War düşmanları benzersiz bir görsel stile sahiptir ve çeşitli geometrik şekillerden veya bunların bir kombinasyonundan oluşur. Tabii ki, Neon teması nedeniyle, sahne boyunca biraz parlak, akkor ışık bekleyebilirsiniz. Her düşmanın merkezinde bir sayı vardır ve bu sayı, ortadan kaybolması için alması gereken isabet sayısını temsil eder. Ayrıca bu sayı, sizinle çarpışmayı başarırsa geminize verecekleri hasarın miktarını da gösterir. Düşmanların hareketi bir şekilde tahmin edilebilir, çünkü sahnede sürekli zıplıyorlar, ancak bir kez daha ortaya çıktıklarında, işler gerçekten hızlı bir şekilde zorlaşabilir.

Neon War'ı özel yapan şey, oyunu her yeniden başlattığınızda erişebileceğiniz ilginç yükseltme mekaniğidir. Bir seviye boyunca düşmanları yok ederek özel puanlar kazanırsınız, bu puanları daha sonra geminize her türlü iyileştirmeyi uygulamak için kullanabilirsiniz. Bunlar, iyileştirilmiş bir atış hızından daha fazla sağlık veya hasara kadar değişir ve hatta biri düşmanlarınıza ateş eden daha küçük bir gemi oluşturur. Bir kez daha düşman ortaya çıkmaya başladığında ve güçleri arttıkça, bu yükseltmeler daha fazla puan almakla yeniden başlamak zorunda kalmak arasındaki farkı yaratacaktır.

Eniyioyunlar.com'da Neon War oynarken yüksek puan alın ve eğlenin.

Nasıl oynanır

Geminin altındaki alanda sol fare düğmesine basın ve sola veya sağa hareket etmek için basılı tutun. Bir mobil cihaz kullanıyorsanız, hareket etmek için aynı alandaki ekrana dokunun. Hareket etmeye başladığınızda gemi otomatik olarak ateş eder.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Neon War? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için atari oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.