Post Apocalyptic Truck Trial

Post Apocalyptic Truck Trial dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin tır oyunları!

Kamyonları ormandaki platformlarda akrobatik olarak zıplamakla ilişkilendiremeseniz de Post Apocalyptic Truck Trial oyununda bitiş çizgisine ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken tam olarak bu. Muhtemelen bir motosikletin veya benzer bir aracın böyle tehlikeli bir araziyi geçmek için daha uygun olmasını beklersiniz, ancak yeterince sabrınız ve beceriniz varsa, her kamyonun inceliklerini çabucak öğreneceksiniz ve kısa sürede her seviyede uçacaksınız.

Sürüş, ağaçların üzerinde, muazzam hızlarda gerçekleştiği için, bitiş çizgisine kadar nasıl kontrol ettiğiniz ve yönlendirdiğiniz konusunda çok dikkatli olmalısınız, çünkü bir yanlış hareket ve sonunda seviyeyi yeniden başlatmanız gerekir. Post Apocalyptic Truck Trial'daki her seviyenin benzersiz bir düzeni vardır, bu nedenle platformların tüm benzersiz yerleşimlerini hızlı bir şekilde öğrenmeli ve bunlara uyum sağlamanız ve ayrıca yapmanız gereken tehlikeli atlamalarda başarılı olmak istiyorsanız hızınızı uyarlamanız gerekir.

Başlıktan da anlaşılacağı gibi, Post Apocalyptic Truck Trial oldukça harap ve kasvetli bir ortamda geçiyor ve bu da oyunun sahip olduğu hayatta kalma atmosferine gerçekten katkıda bulunuyor. Tekerleğin her dönüşü tehlikeli olabilir ve nasıl hızlandığınız, yavaşladığınız veya ileri ve geri hareket ettiğinizde çok dikkatli olmalısınız. Post Apocalyptic Truck Trial'da özellikle her yeni seviyeyi öğrenirken çökmeler beklenebilir ve neyse ki kolayca yeniden başlatıp tekrar deneyebilirsiniz. Ancak her yeni çarpışmada yeni bir şey öğreniyorsunuz, örneğin belirli bir kısımda yavaşlamanız mı yoksa bir sonraki platforma geçmek için daha fazla hızlanmanız mı gerekiyor?

Her seviyeyi ne kadar iyi tamamladığınıza bağlı olarak bir final puanı alırsınız, en iyisi üç yıldızlı bir puandır. Bu nedenle, bu puanı geliştirmeye çalışmak her zaman üstesinden gelmeye çalışabileceğiniz ekstra bir zorluk olabilir. Veya Post Apocalyptic Truck Trial'in sunduğu, her biri kendine özgü ve eğlenceli tasarımlara ve yol tutuş veya hız gibi özelliklere sahip farklı kamyonların kilidini açmayı deneyebilirsiniz. Özellikle zorlu bir seviyeyi tamamlamak istiyorsanız, belki de kamyonunuzu değiştirmek tam da ihtiyacınız olan şeydir.

Post Apocalyptic Truck Trial üzerinde Eniyioyunlar.com oynadığınızda tehlikeli bir ortamda sürün ve bitiş çizgisine ulaşın.

Nasıl oynanır

Forklifti kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın: hızlanmak için yukarı ok tuşuna, fren yapmak için aşağı ok tuşuna ve aracı istediğiniz yöne yatırmak için sol veya sağ tuşlara basın.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Post Apocalyptic Truck Trial? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için tır oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir