Punk Lolita Fashion

Punk Lolita Fashion dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin giydirme oyunları!

Rinmaru'nun bu süper havalı giydirme oyununa bir göz atın! Eğer punk havasından hoşlanıyorsanız ve Lolita oyunlarını seviyorsanız, bu oyuna tamamen bağımlı olacaksınız! Öncelikle cilt tonunuzu, saç renginizi ve saç stilinizi seçmelisiniz. İster kısa bir punk' hissi, ister uzun ve sinirli bir şey hissediyor olun, sizi ele alıyorlar.

Şimdi emo ve ürkütücü tarzlara sahip, modaya uygun Y2K kıyafetleriyle dolu gardırobunuza dalın. Daha çok alternatif bir pop-rock şarkıcısı mısınız? Harika bir gömlek veya bluz seçin, kısadan genişe ve uzuna kadar, tamamı havalı kafatası ve gotik tasarımlarla süslenmiş Lolita tarzı eteklerle üst üste giyin!

Bir sonraki bölümde, koyu renkli elbiseler, taytlar, taytlar ve uzun endüstriyel botlar, topuklu ayakkabılar veya spor ayakkabı seçenekleriyle Viktorya döneminden ilham alın - gerçi, gerçek olalım, burada tamamen botlar hakim.

Görünümünüzü tamamlamak için kırmızı veya siyah bir kravat takın, harika şapkalar, punk kemerler, kuru kafalı veya çapraz kolyeler ve her türden ürkütücü mücevherleri alın. Hatta bir emo kafatası çantasını ve daha fazlasını bile sallayabilirsiniz! Arka plan rengini değiştirmek için bu renkli dairelere tıklamayı unutmayın.

Destansı eserinizden memnun kaldığınızda Bitir düğmesine basın ve tarzınızı gösterin!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Punk Lolita Fashion? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için giydirme oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun sadece PC'de oynanabilir