Roomies Blind Date

Roomies Blind Date dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin barbie oyunları!

Kızlar için en iyi giydirme oyunu Roomies Blind Date'e hoş geldiniz! Bu oyunda, onları tanışma randevusuna davet eden isimsiz mesajlar alan üç lise arkadaşı olarak oynuyorsunuz. Heyecanlı ama gergin olan kızlar, gizemli hayranlarını etkileyecek şekilde giyinmek ve makyaj yapmak için birbirlerinden tavsiye isterler.

Randevu yerine vardıklarında, hepsinin okuldaki en popüler çocuk tarafından davet edildiğini öğrenince şaşırırlar! Kalbini kazanmaya kararlı olan kızlar, onun seçtiği kişi olmak için birbirleriyle rekabet etmek zorunda kalacaklar.

Göreviniz, kızların öne çıkmalarını sağlayacak ve popüler oğlanın kalbini kazanmalarını sağlayacak en havalı kıyafetleri seçmelerine yardımcı olmaktır. Şık elbiseler, modaya uygun üstler ve havalı aksesuarlar da dahil olmak üzere seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek var. Her kız için mükemmel bir görünüm yaratmak için farklı saç stilleri ve makyaj görünümlerini de deneyebilirsiniz.

Dikkat olmak! Her kızın kendine özgü bir tarzı vardır ve popüler oğlanın farklı bir tercihi olabilir. Tepkilerine dikkat edin ve onun zevkine uygun kıyafetler seçmeye çalışın.

Yardımınızla kızlar, popüler çocuğun kalbini kazanma ve sınıf arkadaşlarının kıskançlığı olma şansına sahip olacak. Meydan okumayı üstlenmeye ve gerçek aşklarını bulmalarına yardım etmeye hazır mısın? Şimdi Roomies Blind Date oynayın ve moda ve flört eğlencesi başlasın!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Roomies Blind Date? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için barbie oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.