Kiss, Marry, Hate Challenge

Kiss, Marry, Hate Challenge dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin barbie oyunları!

Kasabanın en havalı okuluna transfer olup futbol takımına katıldığından beri Kevin'in hayatı alt üst olmuştur. Şimdi, aniden, kızlar onun etrafında toplanıyor. Yeni bulduğu arkadaşlarından üçü, her zaman popüler olan yeni çocuğun kalbini kazanıp kazanamayacaklarını öğrenmek isterler, bu yüzden bir yarışma düzenlerler! Her biri beğendiği bir elbise tarzına karar verir ve Kevin için en iyi defilesini yapar. Bir kız onun zevki olacak mı?

Kızlar için bu popüler oyun çok eğlenceli ve oyuncuları bu sevimli karakterleri giydirmeye teşvik ediyor. Biri grunge rock tarzında, biri yumuşak kız tarzında ve son olarak da havalı kız öğrenci tarzında giyinecek, mükemmel bir görünüm için gardıroplarını yağmaladıktan sonra - tabii ki uygun makyaj eşliğinde! Gözlükler, çantalar ve takılar gibi özel rötuşlar yapan aksesuarlar olmadan tamamlanmış sayılmaz. Sonra yargılama sırası Kevin'de - Kimi Öpmek, Evlenmek veya Nefret Etmek istediğini seçerek onları şaşırtacak! Keyif alacağınızdan emin olduğunuz bu eğlenceli ve büyüleyici oyunu bugün oynayın!

Kiss Marry Hate Challenge'a hazır mısınız? Hadi kızlar, bu harika giydirme oyununa katılın ve sadece sizin için yapılmış daha fazla kız oyunu için geri gelmeye devam edin!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Kiss, Marry, Hate Challenge? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için barbie oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.