Ram The Yoddha

Ram The Yoddha dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Robin Hood'un nasıl İngiltere'deki en iyi okçu olduğunu merak ediyorsanız, bunun nedeninin sürekli yay pratiği olduğunu tahmin edebilirsiniz. Ram The Yoddha, oyunun sonunda gerçek ustalığın nasıl bir his olduğunu hissetmeniz için size nişanınızı ve becerilerinizi yay ile geliştirme fırsatı verir.

Ram The Yoddha'da, topraklarınıza saldıran kötü orduyu ortadan kaldırması gereken büyük bir okçu olan Lord Ram olarak oynuyorsunuz. İstilacıları püskürtmek için mümkün olduğunca hızlı nişan almalı ve onları vurmalısınız, çünkü her atış zamanlıdır ve zamanlayıcı ancak siz ateş ettikten sonra sıfırlanır. Ancak bu, yayına makineli tüfek gibi davranabileceğiniz anlamına gelmez, çünkü sınırlı sayıda okunuz vardır.

Zaman zaman seviyede özel güçler ortaya çıkıyor ve eğer onları başarılı bir şekilde vurabilirseniz, düşman seviyesini daha iyi temizlemek için kullanabileceğiniz özel bir yetenek kazanacaksınız. Ve eğer kafaya nişan alırsanız bir düşmanı anında alt edebilirsiniz.

Eğlenceli bir okçuluk oyunuyla Eniyioyunlar.com'da iyi eğlenceler!

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Ram The Yoddha? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.