Red Rope

Red Rope dünyasına adım atın ve tüm endişelerinizi geride bırakın! Eniyioyunlar.com üzerinde, gününüzde size çok fazla eğlence ve rahatlama getirecek birçok benzer deneyim bulabilirsiniz. Hemen en iyilerden birini deneyin yetenek oyunları!

Red Rope, en başından beri çok merak uyandıran bir oyundur. Yol boyunca diğer renkli noktaları birleştirirken, kırmızı ipi baştan sona kadar denemeniz ve yönlendirmeniz gerekiyor. Seviyeyi ancak rastgele yerleştirilmiş noktalar yeşil renkte olduğunda kazanacaksınız.

Bunu yapmak çok fazla planlama ve sabır gerektirir, çünkü yapabileceğiniz tek şey hareketli topu bir mıknatısla yönlendirmek. Her seviyeyi tamamlamak için bol sabır ve dikkat gerekiyor. Ancak, devam edemezseniz, seviyeyi her zaman yeniden başlatabilir ve becerilerinizi test edebilirsiniz.

Red Rope'daki hiçbir seviye birbirinin aynısı olmadığından, kendinizi sürekli yeni zorluklarla karşı karşıya bulacaksınız. Oyun sadece zorlu olmakla kalmıyor, aynı zamanda orijinal formüle dayalı olarak her zaman yeni bükülmeler ve dönüşler var. Bu, Red Rope'i taze ve çekici kılarken, aynı zamanda sizi oynamanın yeni yollarını denemeye teşvik eder. Çok popüler bir formüle dayalı harika bir fikir, bu yüzden hemen Eniyioyunlar.com'da deneyin ve kendiniz için ne kadar iyi yapabileceğinizi görün!

Nasıl oynanır

PC kullanıyorsanız farenin sol tuşunu basılı tutun veya mobil cihazdan oynuyorsanız parmağınızı ekranda tutun ve ipin serbest ucunu mıknatısınızı kullanarak hedefe yönlendirin. Bir sonraki seviyeye geçmek için, ipin mevcut seviyenin etrafına dağılmış diğer dairelere de değdiğinden emin olun.

Benzer oyunlar:

Beğedin mi Red Rope? Aşağıdaki benzer oyunları denemekten çekinme:

Talimatlar:

  • Sol fare düğmesine basın veya Akıllı telefon kullanıyorsanız ekrana dokunun.

Yeni ve unutulmaz bir deneyim için yetenek oyunları kategorisinden diğer ücretsiz oyunları deneyin!

Bu oyun hem PC'de hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir.